FRANKIE STEW i HARVEY GUNN – DUET Z BRIGHTON WYSTĄPI W POLSCE!

FRANKIE STEW & HARVEY GUNN
fot. Andrin Fretz

FRANKIE STEW & HARVEY GUNN – duet z Brighton wystąpi w Polsce w warszawskim Klubie Hydrozagadka 17 lutego 2024 roku. Bilety w sprzedaży.

Frankie Stew & Harvey Gunn ruszają w trasę koncertową

Zapnij pasy! Frankie Stew i Harvey Gunn ruszają na swoją największą jak dotąd przygodę! Na ich drodze stoi Europa i nawet Brexit nie jest w stanie ich powstrzymać. Po wyprzedanej trasie koncertowej w marcu 2023 roku, duet z Brighton planuje ponownie wyruszyć w tournée po Europie w lutym 2024 roku, udając się tam, gdzie jeszcze nikt nie był!

Bilety dostępne na: LiveNation.pl.

FRANKIE STEW & HARVEY GUNN Tour

Kilka słów o duecie Frankie Stew & Harvey Gunn

Trudno powiedzieć, w jaki sposób 2 najlepszym artystom z południowego wybrzeża udaje się pozostać tak konsekwentnym w swojej twórczości, ale z pewnością zrobili dużo hałasu w ciągu ostatnich kilku lat.

Wznosząc się wysoko ze swoimi banderami na wyprzedanych koncertach oraz festiwalach na całym kontynencie – przybywają, by przypomnieć, że „Południe ma coś do powiedzenia”.

Pomimo tego, że Frankie Stew i Harvey Gunn pochodzą spoza kulturalnego epicentrum Wielkiej Brytanii, stanęli u boku kilku czołowych przedstawicieli alternatywnej sceny rapowej w kraju. Wcześniej współpracowali z takimi artystami jak: Loyle Carner, Kojey Radical i Lex Amor.

Ta dwójka stoi na czele brytyjskiej sceny muzycznej, z alternatywnym, ale bez wątpienia brytyjskim brzmieniem, które jest odświeżające i bardzo potrzebne.

Ich najnowszy album „The South’s Got Something To Say” miał swoją premierę 15 września 2023. Ta trasa koncertowa to Frankie Stew i Harvey Gunn w ich najnowszej i najwspanialszej formie.

North Side District wystąpią jako support

North Side District to wrocławski duet braci bliźniaków ze zmysłem do innowacyjnych brzmień na polskiej scenie hip-hopowej. Z Dominikiem jako frontmanem o wyrazistym wokalu i Aleksandrem Bieszczadem, który jako producent nadaje ich muzyce wyjątkowe brzmienie, tworzą utwory, które przekraczają granice tradycyjnego rapu.

North Side District

Ich muzyka do tej pory opierała się na boom – bapowych brzmieniach, jednak obecnie intensywnie pracują nad EP-ką, która wyróżnia się wpływami UK garage i grime, dodając do swojego repertuaru świeżość i brytyjski sznyt.

Ten projekt ma potencjał nie tylko wzbudzić zainteresowanie wśród entuzjastów hip-hopu, ale także przyciągnąć nową publiczność, ceniącą sobie oryginalność i eksperymenty muzyczne. Ich nadchodząca EP-ka to będzie łączyć w sobie energię i pasję z głębokim szacunkiem dla korzeni i kultury hip-hopu.

Zobacz też: Najładniejsze winyle ostatnich lat. 18 niezwykłych płyt winylowych.

Najładniejsze winyle ostatnich lat. 18 niezwykłych płyt winylowych.

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News