Fotoksiążka z imprezy

Mnogość firm działających obecnie w branży poligraficznej daje klientom możliwość wyboru jak najlepszej, konkurencyjnej oferty. POLIMAX jest przedsiębiorstwem wielobranżowym, które prowadzi nowoczesną drukarnię. Firma współpracuje z najlepszymi dostawcami artykułów poligraficznych i papierniczych, zatem korzystne ceny idą w parze z wysoką jakością. Lokalizacja drukarni (przy SGGW) może sugerować, że głównymi klientami są studenci i to do nich kierowana jest oferta. Nic bardziej mylnego! Oferta firmy POLIMAX kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. W branży poligraficznej oprócz nowoczesnych i tanich rozwiązań istotnym aspektem jest również czas realizacji zlecenia, o co drukarnia zadbała zatrudniając młody, dynamiczny i kreatywny zespół pracowników oraz posiłkując się najnowszą technologią.

Nowym bestsellerem są fotoksiążki, które klienci mogą sami tworzyć, dzięki darmowemu kreatorowi Polimax Książki dostępnemu na stronie www.polimax.pl. Sposób realizacji jest niezwykle łatwy! Wystarczy zainstalować program Polimax Książki, następnie przy użyciu własnych zdjęć i dostępnych szablonów, wykonać projekt fotoksiążki i złożyć zamówienie. Odbioru „książek wspomnień” można dokonać osobiście na warszawskim Ursynowie, bądź pocztą lub kurierem.

Fotoksiążka jest nowoczesnym albumem wzbogaconym o możliwość umieszczenia klipartów, zastosowania rozmaitych teł, ramek i podpisów. Dla bardziej kreatywnych istnieje również opcja samodzielnego stworzenia całego projektu przy pomocy dowolnego programu graficznego, wystarczy tylko każdą stronę zapisać w formacie jpg i dołączyć je do pozostałych zdjęć.

Zdjęcia w formie książki są doskonałym pomysłem na prezent, a także uchwyconym na papierze wspomnieniem niezapomnianej imprezy!

Więcej na www.polimax.pl (KLIK)

Kontakt: sggw@polimax.pl i pod numerem (22) 593 19 85

Realizacja i odbiór zamówień – ul. Nowoursynowska 161 L, 02-787 Warszawa

hiro_polimax_ksiazka1

hiro_polimax_ksiazka2

hiro_polimax_ksiazka4

hiro_polimax_ksiazka5

 

 

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News