GRAND BAZAR

grand bazar 7

Jeśli szukacie ciepłych płaszczy, zapraszamy na stoiska My Signature oraz Ptaszek. Dla tych, którzy nie odnaleźli jeszcze idealnych butów  proponujemy projekty Shoe Project i Aga Prus Design. Nie zabraknie oryginalnej biżuterii od Selfie Store i M’aime oraz pomysłowych, wzorzystych notesów, kalendarzy i albumów od Paperino. Pojawią się też kultowe tiszerty z nadrukami i napisami od Shameless, Yeah Bunny i Kozacki Mops. Nie zapomnieliśmy o kobietach w ciąży – specjalnie dla nich swoją kolekcję zaprezentuje Mine Pine Baby, a na stoiskach Dress You Up, Łobuziak, Guga Marie i Eko Ubranka ubierzecie swoje pociechy. 

Za strefę gastronomiczną będzie odpowiedzialny lokal Warszawa Powiśle – kiosk z kulturą, jedzeniem i piciem. Z okazji zbliżających się świąt menu będzie typowo polskie. Podczas Grand Bazaru będziecie mieli okazję spróbować przepysznych, lepionych na miejscu pierogów.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Targi zorganizowane będą niezmiennie w zabytkowym Domu Towarowym Braci Jabłkowskich, znajdującym się przy ulicy Brackiej 25 w Warszawie.

GRAND BAZAR organizuje TFH  Butik, skupiający młode polskie marki oraz projektantów, którego obecna siedziba mieści się przy ul. Szpitalnej 8.

dress you up2 pr

FB: www.facebook.com/events/806852086003428/

Kontakt z organizatorem: Wiktoria Prządka / TFH Butik / wiktoria@lazybug.pl

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News