Forever 21 w ogniu krytyki. Do zamówień plus-size marka dodawała w gratisie batoniki odchudzające

Sklep Forever 21

Popularna marka odzieżowa Forever 21 boryka się właśnie z konsekwencjami swojej najnowszej wpadki, próbując wyjść z całej sytuacji z twarzą.

Marka została oskarżona o body-shaming po tym, jak do zamówień ubrań plus-size dołączała batoniki odchudzające Atkins. Jak twierdzą klienci, batony zostały dodane wyłącznie do tych zamówień. Ogień krytyki wybuchł, a marka po kilku dniach postanowiła zareagować, wydając oświadczenie w sprawie.

Batoniki odchudzające

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Od czasu do czasu Forever 21 robi klientom niespodziankę w postaci gratisowych produktów do przetestowania od naszych parterów. Produkty są dodawane do wszystkich zamówień, bez względu na rozmiar, czy kategorię produktu. Zaistniała sytuacja była niedopatrzeniem z naszej strony. Przepraszamy, jeśli ktokolwiek poczuł się urażony.

Batony odchudzające zostały już wycofane z gratisów dodawanych do zamówień. Czy jednak klienci szybko zapomną o tej sprawie?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News