Categories: artfilm

Firma zapłaci wam 1300 dolarów za obejrzenie 13 filmowych adaptacji powieści Stephena Kinga

Pewnym jest, że mało kto potrafi przerazić nas tak jak Stephen King i jego powieści posiadające nadprzyrodzoną zdolność do pożerania naszych leniwych popołudni.

Świat tworzony przez Kinga w powieściach jest jednocześnie nostalgiczny i poruszający, podobny do historii o duchach opowiadanych niegdyś przy ognisku.

Z okazji zbliżającego się Halloween dobrze jest przygotować sobie zestaw filmów, które powstały na podstawie powieści mistrza grozy. Szczególnie jeśli istnieje szansa, że za obejrzenie kilkudziesięciu horrorów otrzymacie zapłatę. 1300 dolarów za obejrzenie 13 adaptacji Stephena Kinga – taka ofertę złożyła firma USDish.

Do wyboru jest długa lista filmów: Carrie, Children of the Corn, Christine, Creepshow, Cujo, Dreamcatcher, It, The Mist, Pet Sematary, Salem’s Lot, The Shining, Thinner, Misery. Śmiałek, który podejmie się tego zadania, będzie musiał obserwować swoje tętno podczas seansów oraz wskazywać momenty, w których poziom przerażenia osiągał swoje apogeum. Do tego dochodzi spisywanie swoich odczuć przed i po obejrzeniu danego filmu oraz rejestrowanie snu.

Niestety, by wziąć udział w tym nietypowym badaniu, trzeba być obywatelem lub stałym rezydentem USA – jednak jeśli znacie kogoś, kto spełnia te wymogi i ma ukończone 18 lat, swoje kandydatury można składać tutaj.

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

Festiwal Wschód Kultury – Inne Brzmienia już w lipcu w Lublinie

„Inne brzmienia” to kultowy festiwal muzyki, którą trudno skategoryzować. Wszystko to, co nowatorskie i niepowtarzalne,…

2 godziny ago

Egonlab – stylowe pokolenie dziadków i babć

Prawdziwa i zupełnie niespodziewana IT couple w wykonaniu osiemdziesięciolatków. Brzmi niewiarygodnie, prawda? Otóż od 2018,…

5 godzin ago

Wiosną świat wygląda lepiej – w obiektywie smartfona

Wiosną, kiedy wszystko budzi się do życia – ludzie wyglądają jakoś lepiej, a przyroda wręcz…

9 godzin ago

Chodź ze mną do przymierzalni – czyli kim jest brafitterka?

Brafitterka to osoba, która profesjonalnie zajmuje się doborem odpowiedniego do potrzeb biustonosza. To wykwalifikowana w…

2 dni ago

Nietypowy prezent na Dzień Ojca – jaki wybrać?

Jednym z najważniejszych dni w roku jest Dzień Ojca. Specjalnie na tę okazję przygotowywane są…

2 dni ago

Dlaczego kreatory www ciągle zyskują na popularności? Jak wybrać najlepsze narzędzie?

Jeśli chcesz stworzyć własną stronę internetową, masz do wyboru dwie drogi: albo zwrócisz się do…

6 dni ago