Wytrzymaj 7 dni bez Internetu. Za każdą godzinę dostaniesz książkę. Wyjątkowa akcja z okazji premiery thrillera „Kimkolwiek jesteś” Jakuba Szamałka

Siedem dni, czyli 168 godzin bez dostępu do sieci – za każdą godzinę książka. Wydawnictwo W.A.B. w związku z premierą thrillera Kimkolwiek jesteś Jakuba Szamałka, zaprasza do udziału w wyjątkowej akcji. Czego dowiesz się o sobie, gdy odłączysz się na jakiś czas od Internetu?

Gdy bycie offline nawet przez kilka godzin powoduje dyskomfort i nerwowe szukanie wzrokiem telefonu, nasuwa się pytanie: co stanie się, gdy na 7 dni się wylogujesz? Gdy nie odpowiesz od razu na wszystkie wiadomości w mediach społecznościowych, gdy nie wejdziesz na swój ulubiony portal, gdy jak zazwyczaj nie wstawisz relacji ze spotkania z przyjaciółmi?

Odłącz się od Internetu na siedem wybranych dni – i sprawdź, co się wydarzy. Jakie uczucia to obudzi? Czy było ciężko? Czym w życiu prywatnym są dla nas Internet i media społecznościowe? Czy potrafimy bez nich funkcjonować? Wrażenia i refleksje na ten temat można wysyłać do 8 grudnia na adres: malgorzata.danowska@gwfoksal.pl. Regulamin akcji znajdziecie tutaj.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Siedem dni można podzielić na trzy weekendy i jeden wybrany dzień. Ważne, by podjąć rękawicę i dowiedzieć się czegoś więcej o sobie oraz o tym, jaki wpływ mają na nas nowe technologie. Za każdą godzinę, którą wytrzymasz bez dostępu do sieci, Wydawnictwo W.A.B. oferuje książkę. Nagrodzone zostaną trzy osoby, które wyślą najciekawsze opisy swoich doświadczeń.

Fascynująca, oszałamiająca i przerażająca – pisze o Kimkolwiek jesteś Wojciech Chmielarz. Wartka akcja i mocne osadzenie w świecie rządzonym przez nowe technologie sprawiają, że po przeczytaniu bestsellerowej powieści Jakuba Szamałka trudno się otrząsnąć.

Listopad 2018. Charyzmatyczna dziennikarka Julita Wójcicka kontynuuje śledztwo rozpoczęte przez Emila Chorczyńskiego. Wśród materiałów, które od niego otrzymała, znajduje się niepasujący do pozostałych tajemniczy plik z krótką adnotacją: sprawdź. To artykuł sprzed dwóch lat o śmierci KandyKroosh, camgirl z Mińska Mazowieckiego, uduszonej na oczach tysięcy internautów. Wójcicka bez wahania podejmuje trop, który zaprowadzi ją w zupełnie niespodziewaną stronę – poza granice kraju, ku spiskom politycznym, hakerskim zlotom oraz śmiertelnemu niebezpieczeństwu. Gra toczy się o najwyższą stawkę – władzę. Znajdę cię, pomyślała Julita. Kimkolwiek jesteś.

Tymczasem trwają przygotowania do wyborów parlamentarnych, w których po raz pierwszy startuje nowa partia – Polska Jutro. Dla prowadzącej kampanię wyborczą Anety Bielińskiej to sprawa być albo nie być. Niespodziewanie do zespołu dołącza tajemnicza agencja Net Solutions, proponująca nowe metody prowadzenia kampanii. Zaczyna się bezwzględna walka o głosy wyborców.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News