Dwunogi dla czworonogów! Marysia Starosta, Rosalie. i Rasmentalism zagrają na charytatywnym koncercie

Pies za siatką i logo hau good

Święta za pasem, ale zanim zasiądziemy do stołów i zaczniemy rozpakowywać prezenty, może jeszcze zrobić coś dobrego! Już 20 grudnia w Iskrze odbędzie się wyjątkowy koncert!

Marysia Starosta, Rosalie. oraz Rasmentalism będą gwiazdami charytatywnego koncertu połączonego z aukcją, który odbędzie się 20 grudnia w warszawskim klubie Iskra. Zebrane podczas wydarzenia pieniądze zostaną przekazane grupie Viva Interwencje, która zajmuje się walką o poprawę losu zwierząt. 20 grudnia dwunogi zagrają dla czworonogów – mówi Gabi Drzewiecka, współinicjatorka akcji.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Swoje zaangażowanie zapowiedzieli do tej pory sportowcy, aktorzy, muzycy, dziennikarze i celebryci, przekazując najróżniejsze przedmioty (oraz aktywności), które będzie można wylicytować. Każdy znajdzie coś dla siebie – Wojciech Szczęsny przekazał koszulkę Juventusu z autografami wszystkich piłkarzy, Legia Warszawa trykot z podpisami zawodników, Reprezentacja Polski przekazała koszulkę z autografami, a ponadto do wylicytowania będzie piłka siatkowa Mistrzów Świata, wspólne wyjście na dowolny pokaz mody z Maffashion oraz wizyta na planie z Maciejem Musiałem. Akcje wspierają znani i lubiani, między innymi Basia Kurdej Szatan, Joanna Jędrzejczyk, Maciej Musiał, Andrzej Wrona, czy raper Pezet.

Pomysłodawcami wydarzenia jest dwójka przyjaciół, dziennikarka Gabi Drzewiecka oraz właściciel klubu Iskra Adrian Górny. Obydwoje są rodzicami adoptowanych psów z warszawskich schronisk. W tym roku postanowili połączyć siły i zaprosili do współpracy wszystkich swoich znajomych, którzy równie jak oni są wrażliwi na los zwierząt.

Adoptowanie zwierzaka to super sprawa ale musimy również pamiętać o tych, które pozostały w schroniskach i o ludziach, którzy je prowadzą. Te instytucje potrzebują ciągłej pomocy, borykają się z wieloma wyzwaniami, a zwierząt nie ubywa – mówi, Maria Starosta opiekunka czterech adoptowanych psów oraz czterech adoptowanych kotów.

Grupa Viva ! Interwencje istnieje od 2010 roku i zajmuje się: przeprowadzaniem interwencji w przypadkach znęcania się nad zwierzętami, prowadzeniem domów tymczasowych dla uratowanych zwierząt, zapewnieniem opieki weterynaryjnej dla uratowanych zwierząt oraz przeprowadzaniem adopcji, prowadzeniem postępowań karnych i administracyjnych w sądach, kontrolowaniem targów zwierząt rzeźnych. Zajmują się wszystkimi zwierzętami, psami, kotami ale też kozami, ptakami, końmi oraz krowami.

Koncert wraz z aukcją odbędzie się 20 grudnia 2018 r. w Klubie Iskra, ul. Wawelska 5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00. Bilety wstępu będą dostępne na miejscu w cenie 30 zł (płatne gotówką) do fundacyjnej puszki oraz online pod linkiem: https://bit.ly/2rfrR3p.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/426877487845015/

48390165 273432296696924 9074783996822421504 n Dwunogi dla czworonogów! Marysia Starosta, Rosalie. i Rasmentalism zagrają na charytatywnym koncercie

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News