Artysta w 6 ilustracjach podsumował, jak wyglądają typowe zdjęcia na Instagramie

Ilustracje pokazujące dziewczynę w różnych pozach

Artysta pochodzący z Rosji postanowił w satyryczny sposób z odrobiną czarnego humoru pokazać, jak naprawdę wyglądają zdjęcia, które dodajemy na Instagram.

Anton Gudim jest mistrzem w dziedzinie przenoszenia absurdów codziennego życia w proste grafiki. A jednym z takich absurdów bywa (albo jest) Instagram.

Najnowsza seria grafik opiera się na jego własnych doświadczeniach na Instagramie i jak sam mówi – nie chce nikogo moralizować i winić za płytkie i narcystyczne nawyki współczesnego świata. To widz ma zdecydować, jak zinterpretuje obraz, na który patrzy.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Co myślicie? Czy w tych sarkastycznych grafikach jest ukryta prawda o tym, jakim staliśmy się społeczeństwem? Czy nieustanna chęć eksponowania ciała na Instagramie to efekt pewności siebie, czy raczej jej braku?

exploring instagram same photos algorithms 5d1da307378dd 700 Artysta w 6 ilustracjach podsumował, jak wyglądają typowe zdjęcia na Instagramie exploring instagram same photos algorithms 5d1da27a3a088 700 Artysta w 6 ilustracjach podsumował, jak wyglądają typowe zdjęcia na Instagramie exploring instagram same photos algorithms 5d1da2847ecb1 700 Artysta w 6 ilustracjach podsumował, jak wyglądają typowe zdjęcia na Instagramie exploring instagram same photos algorithms 5d1da28fb6c13 700 Artysta w 6 ilustracjach podsumował, jak wyglądają typowe zdjęcia na Instagramie exploring instagram same photos algorithms 5d1da27fb1e6f 700 Artysta w 6 ilustracjach podsumował, jak wyglądają typowe zdjęcia na Instagramie exploring instagram same photos algorithms 5d1da289db1c1 700 Artysta w 6 ilustracjach podsumował, jak wyglądają typowe zdjęcia na Instagramie exploring instagram same photos algorithms 5d1da275900c1 700 Artysta w 6 ilustracjach podsumował, jak wyglądają typowe zdjęcia na Instagramie

4/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News