Categories: wydarzenia

Duet Slam zagra na 3. urodzinach Playground

Trzecie urodziny projektu Playground już za moment! Po kilkunastu niezapomnianych imprezach, na których gościli m.in. Ricardo Villalobos, Jonas Koop czy Antigone czas na tę ostateczną, o której już jest głośno. Do Sinkfs700 ściąga bowiem wyjątkowy duet Slam, który powali was w przyszłą sobotę na kolana.

Blawan, Zadig, Max Cooper… Długo można by wymieniać kogo do polskich klubów zaprosili twórcy projektu Playground, ale jeszcze dłużej można by mówić o tym, jak bardzo rozwinęli scenę klubową w naszym kraju. To właśnie dzięki nim została zorganizowana w Polsce pierwsza oficjalna impreza spod szyldu Cocoon, a seria wydarzeń Tresor 25 Years tylko zaostrzyła apetyt klubowiczom na kolejne tego pokroju imprezy. Czy kogoś może więc dziwić, że trzecie urodziny projektu Playground będą spełnieniem marzeń wszystkich fanów muzyki elektronicznej? Szykujcie się na imprezę, która przejdzie wasze najśmielsze oczekiwania, bo zagra na niej niepowtarzalny duet Slam, który nadciąga do Sopotu prosto z Glasgow.

Stuart McMillan i Orde Meikle to artyści, którzy do sceny klubowej wnieśli tyle, co nikt inny. Poczynając od obszernej dyskografii, wśród której znajdują się perełki muzyki elektronicznej, aż do  własnej wytwórni płytowej Soma Records. To dzięki nim znamy dzisiaj także Daft Punk, o czym mało kto wie. Rezydenci londyńskiego klubu Fabric, o którym ostatnio było niezwykle głośno, tym razem wystąpią w popularnym sopockim klubie.

O jakim mowa? Oczywiście o uwielbianym przez wszystkich Sfinksie, który w tym roku obchodzi 25-lecie istnienia. Czego możecie spodziewać się na nadchodzącej imprezie od Playground? Rzecz jasna porywającego, elektronicznego brzmienia serwowanego od mistrzów produkcji, którzy wprawią was w trans, z którego ciężko będzie was wyrwać. Polska reprezentacja również pomoże wam się zatracić – za deckami stanie m.in. Kaotik, Milena Kriegds, PLEBS i Vacos. Szykujcie się więc na huczne urodziny pod przywództwem legend muzyki klubowej, które zabiorą was w podróż waszego życia, gdzie techno połączy się z biciem serca.

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

Kreatywność – jak ją w sobie obudzić?

Czy zastanawialiście się kiedyś skąd biorą się dobre pomysły? Jak pisarze, malarze, naukowcy, muzycy tworzą…

2 dni ago

Kasia Babis wyśmiewa chorych psychicznie? Internet zawrzał

Kasia Babis jest osobą znaną przede wszystkim po lewej stronie politycznej barykady. Ale choć na…

3 dni ago

DOPPELGÄNGER. SOBOWTÓR nowy film Jana Holoubka

"Doppelgänger. Sobowtór", to najnowszy film Jana Holoubka. Jeszcze nie możemy się otrząsnąć po niesamowitym serialu…

3 dni ago

Czy Dawid Podsiadło, Michał Szpak i Nergal sprawią, że kościoły opustoszeją?

Dawid Podsiadło wypowiedział się ostatnio na temat planowanego dokonania aktu apostazji, co po raz kolejny…

4 dni ago

Co warto wiedzieć o stołach loftowych?

Loftowe wnętrza to otwarte przestrzenie, stalowe elementy konstrukcyjne, neutralne kolory i minimalizm. Idealnie będą się…

5 dni ago

Kim jest nowy Wiedźmin? 5 najlepszych ról Liama Hemswortha

Wiadomość o zmianie tytułowego Wiedźmina w serialu Netflixa zszokowała miłośników sagi będącej adaptacją bestselerowej serii…

1 tydzień ago