Duet kreatywny

Tropikalne instalacje dla Hermèsa, dziewczyna z balonikiem w różowym świecie fantazji, wizualne sztuczki na pograniczu magii…. Poznajcie duet Vallée Duhamel.

https://www.behance.net/valleeduhamel
https://www.behance.net/valleeduhamel
https://www.behance.net/valleeduhamel
https://www.behance.net/valleeduhamel

Ona: Eva Duhamel. Ilustratorka, entuzjastka sztuk wizualnych. On: Julien Vallée. Opowiada historie, a z papieru potrafi stworzyć prawie wszystko. Oboje mieszkają i tworzą w Montrealu i są chodząca definicją sformułowania „duet kreatywny”.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


 

Po wielu efektownych kolaboracjach, w których partycypowali od czasów ukończenia szkoły plastycznej, postanowili stworzyć razem studio pod nazwą Vallée Duhamel. Zajmują się fotografią, grafiką i filmami. Od komercyjnych zleceń po fashion movies i muzyczne klipy. Łączą intensywne kolory, rozmaite kształty i faktury. Nawet najbardziej szalone pomysły i kombinacje udaje im się przywołać do życia w formie skomplikowanych instalacji i ręcznie wykonywanych rekwizytów. Ich scenograficzne rozwiązania wywołują u odbiorców natrętne pytanie: jak to w ogóle możliwe??
Tworzyli już dla takich marek jak Hermès, Reebok czy Samsung. Co jakiś czas jeżdżą także po świecie z inspirującymi wykładami i warsztatami. Spotkać ich można między innymi na hiszpańskim festiwalu OFFF, Pixel Show w Brazylii czy KIKK Festival w Brukseli.

 


tekst | Magdalena Sobolska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News