Do Anglii trafił KitKat z naturalnie różowej czekolady

Różowy batonik na białym tle

Pewnie sceptycy od razu powiedzą: nie ma czegoś takiego jak naturalna różowa czekolada. Ale prosimy o chwilę cierpliwości, a wszystko wyjaśnimy!

Ruby chocolate, tak nazywa się nowy rodzaj czekolady, który stoi na równi z czekoladą mleczną, czarną i białą. Różowa czekolada została stworzona z ziaren kakaowca, połączonych z owocami jagodowymi, bez dodatku żadnego inne smaku, czy barwnika. Brzmi cudownie, poprosimy całego tira!

34038a325acc14492881fe9b0a0761b2 Do Anglii trafił KitKat z naturalnie różowej czekolady

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Anglia będzie pierwszym krajem w Europie, gdzie będzie można kupić ten smakołyk. Różowy KitKat był dostępny w Japonii i Krei od początku tego roku – ale nie ma się czemu dziwić, bo KitKatów oznaczonych Made in Japan jest ponad 350: z zieloną herbatą, rumem, rodzynkami, a nawet słodkim ziemniakiem. Myślę, że jednak nam, prostym Europejczykom wystarczy, jak dotrze do nas różowa opcja!

Jak myślicie, czy do 2019 roku Ruby Chocolate dotrze do Polski? Liczymy na to!

6304bb875acc1449247224bc5bcd1bbd Do Anglii trafił KitKat z naturalnie różowej czekolady

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News