DIS/CORD secret location!

10177467_861943647154744_5794396116733779980_n

Tym razem organizatorzy zmienili zasady imprezy i wychodzą poza przestrzeń klubową! Zabiorą Was w miejsce, które zauroczy i spowoduje, że ten wieczór na długo pozostanie w pamięci.  

Lokalizacja jest na razie tajemnicą. Możemy zdradzić tylko tyle: pod osłoną nocy, w wyjątkowej scenerii, muzyka zawładnie całą przestrzenią i wypełni ją wyjątkowymi dźwiękami.

Będzie to oczywiście muzyka elektroniczna, prezentowana przez świetnych wykonawców. Każdy z nich za pomocą dźwięków opowie swoją historię, muzyką przeniosą Was w inny świat…

deadbeat_042111
Pierwszym z artystów jest Scott Monteith. Kanadyjski muzyk, kreator dźwięku i dydaktyk technologii muzycznej, bardziej znany pod pseudonimem Deadbeat.
Od rozpoczęcia kariery w 1999 roku, jego dorobek to już ponad 13 albumów wydanych nakładem wytwórni takich jak Scape, Cynosure, Wagon repair i jego własna BLKRT.

Występował na wielu, najbardziej cenionych festiwalach na świecie, m.in. w Barcelonie na Sonar Festival, Transmediale w Berlinie i na montrealskim Mutek.

Od kilku lat mieszka w Berlinie. Tam, dzięki nieskrępowanej możliwości tworzenia, wydaje swoją mieszankę minimalnej elektroniki z dubowym ładunkiem co powoduje, że od lat jego muzyka jest pozytywnie oceniana przez krytyków i ludzi świata elektroniki, a publika za nim szaleje.

kenneth-1200

Drugim artystą jest Kenneth Christiansen. W Europie występuje od ponad dekady, grając w najważniejszych klubach, takich jak londyński Fabric czy berliński Panorama Bar. Kenneth był też gościem wielu festiwali, m.in. Sonar w Barcelonie czy Roskilde Festival. Prowadzi dwie bardzo istotne wytwórnie w świecie muzyki dubtechno. Są nimi Echocord i Echocord Colour. Jest także współwłaścicielem i managerem klubu Culture Box w Kopenhadze, jednego z wybitniejszych miejsc z muzyką elektroniczną w Europie.

Kolejnym twórcą, który uświetni tę noc swoim występem jest Alan Moore
Jego muzyczny debiut przypada na 87 rok kiedy jako 4 latek dostał swój pierwszy komputer i jak sam twierdzi od tego się zaczęło… Do dziś ten młody artysta ma na swym koncie 5 wydawnictw, wiele remiksów oraz występy z mistrzami gatunku takimi jak savas pascalidis, zombie nation, umek, mathias tanzmann, dj rush, jacek sienkiewicz, ian pooley, valentino kanzayani, space dj’s, guy called gerald. 

Muzyka Alana Moore nie da się jednoznacznie zaszufladkować, a pełne spektrum możliwości można usłyszeć i docenić dopiero w jego live akcie który zostanie specjalnie stworzony na ten event.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News