Design minimalistyczny

Firma, którą znajdziecie na kuchenne-warszawa.pl oferuje duży asortyment mebli, nie tylko kuchennych, ale także łazienkowych, salonowych, czy szaf na wymiar, wyposażonych w każde dostępne akcesoria, spełniające indywidualne zachcianki najbardziej wymagających klientów. Klient nasz Pan.

Otaczające Cię przedmioty ożywają w rękach twórców, którzy zaangażują dokładność, staranność oraz swoje doświadczenie by Twój wymarzony cel został osiągnięty. Wszystko tworzone jest w kameralnym warsztacie i w cenach konkurencyjnych w stosunku do renomowanych salonów meblowych. Nawet nie musisz ruszać się z domu, jak w dobie komputerów przystało, wystarczy wejść na stronę kuchenne-warszawa.pl i tam omówić wszystkie szczegóły z konsultantem, który po akceptacji wstępnej wyceny twoich projektów złoży Ci wizytę. Czego chcieć więcej??

Ty wybierasz osprzęt renomowanych firm (Blum fgv Salice, gtv ), Ty wyznaczasz granice budżetu, Ty wybierasz styl. Meble ekonomiczne z płyt melaminowych KRONO lub EGGER, jak i z mdf-u, lakierowane włoskimi lakierami ICA, w połysku lub surowym macie, a może któryś z ponad setki różnych fornirów egzotycznych, dla patriotów dostępne są również forniry krajowe bejcowane na wiele kolorów. Dla każdego coś innego.

Przed Tobą ostatnie drzwi do otwarcia , odwiedź stronę kuchenne-warszawa.pl, dowiedz się więcej i osobiście wykreuj swoje wnętrze lub zlajkuj 🙂2

 

 

(na podstawie materiałów prasowych)

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News