Categories: modastreetwear

CONFIRMED. adidas prezentuje aplikację dla fanów marki

adidas uruchomił europejską odsłonę aplikacji CONFIRMED. Polska, wraz z siedmioma innymi państwami Europy, została wybrana do premiery tej aplikacji, która odniosła ogromny sukces ubiegłego roku na rynku amerykańskim i chińskim. Będzie to nowe ulubione miejsce dla miłośników marki z trzema paskami.

adidas CONFIRMED ma być odpowiedzią na aplikację od Nike, czyli Nike SNKRS. Mają odbywać się na niej premiery limitowanych produktów z trzema paskami.

Czym jest aplikacja adidas CONFIRMED?

adidas posiada już swoją podstawową aplikację, jednak w adidas CONFIRMED znajdziemy dropy najbardziej limitowanych kolekcji oraz kolaboracji ze znanymi gwiazdami i firmami, które są niemalże niedostępne i unikatowe. Niektóre premiery nadal będą odbywać się w podstawowej aplikacji, jednak na CONFIRMED znajdziemy najbardziej ekskluzywne produkty.

Aplikacja sprawi, że każdy jej użytkownik będzie miał równe szanse na zakup wymarzonych produktów, ponieważ wyklucza ona z premier nowych produktów boty. Wszystko to dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym, które raz na zawsze rozwiążą ten problem.

Co możemy znaleźć w aplikacji?

Aplikacja adidas CONFIRMED gwarantuje bezpośredni dostęp do marek i partnerów adidas Originals, takich jak Prada, Pharrell, Palace, Craig Green i Human Made. Dostęp do ekskluzywnych kolekcji butów sportowych i najbardziej oczekiwanych premier jest możliwy wyłącznie z aplikacją.

W aplikacji znajdziemy także wywiady z partnerami marki, ale również będziemy mieli możliwość zapoznania się z materiałami archiwalnymi. Dzięki temu lepiej poznamy społeczność adidas oraz otrzymamy niespotykane wcześniej treści.

W najbliższej przyszłości z aplikacją CONFIRMED będziemy mogli zaznajomić się z mocno wyczekiwanymi kolekcjami, które swoją premierę będą miały właśnie tam! Są do między innymi współprace z Bad Bunny, Pharrell Williams, Palace i Prada.

Już dziś możesz pobrać aplikację adidas CONFIRMED poprzez App Store albo Google Play.

Tekst: Klaudia Furmańczak

Komentarze
Rate this post
Klaudia Furmańczak

Recent Posts

Móc żyć normalnie – Babak Najafi

W „Szybkim Cashu 2” Babak Najafi w konwencji thrillera brutalnie rozprawia się z naszymi wyobrażeniami…

5 godzin ago

Dlaczego seksowna bielizna powinna znaleźć się w Twojej garderobie?

Zaprojektowana przede wszystkim z myślą o Tobie, spełnia fantazje i wymagania ciała – seksowna bielizna…

1 dzień ago

Margot Robbie i Ryan Gosling jako żywi Barbie i Ken

Postać Barbie funkcjonuje w umysłach dzieci i dorosłych już parę dekad. Blond włosy, różowe ubrania…

2 dni ago

Jacquemus powraca na jesień 2022

Przez ostatnie lata, Jacquemus stał się synonimem niepowtarzalnej, francuskiej mody. Od momentu, gdy osadził modelki…

3 dni ago

Spike Jonze – ułożony szaleniec

„What will he do next? Whatever the fuck I want” – słowa Bama Margery, współtwórcy „Jackassa” idealnie pasują do Jonzego. Chciałbym być jak…

4 dni ago

Bariera dźwięku a pierwsze wrażenie

W świecie podziałów na wysokich i niskich, ładnych i brzydkich, od zarania dziejów rysuje się…

4 dni ago