NikeLab x Olivier Rousteing

Kolaboracje rządzą światem mody. Najnowsza również może sporo namieszać. Olivier Rousteing, dyrektor kreatywny Balmain, zaprojektował sportową kolekcję z NikeLab. Już od 2 czerwca kolekcja będzie dostępna w Nike online.

Kolekcja jest nie tylko sportowa, ale i elegancka. Dominujące kolory to czerń oraz złoto. Jak mówi sam Olivier, wybrał czarny, ponieważ jest szykowny oraz ponadczasowy, natomiast złoto to kolor zwycięstwa. Sam projektant gdy był dzieckiem grał w piłkę nożną, tym samym stworzenie tej kolekcji jest niczym powrót do przeszłości.

Kolekcja składa się z dziesięciu elementów, w tym są to sportowe buty, ubrania wierzchnie, a także sportowe. Twarzami kolekcji zostali Blaise Matuidi oraz Laure Boulleau. Obydwoje są zawodnikami drużyn Paris Saint-Germain F.C. W samej kampanii reklamowej wziął udział również projektant, a także twarz Nike, czyli Christiano Ronaldo.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


logo Nike x Olivier Rousteing Nike, Laure Boulleau&Blaise Matuidi Nike, Rousteing, Blaise Matuidi Olivier Rousteing

tekst | Olga Najdek

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News