Co szykuje dla nas warszawskie Niebo na jesienny sezon?

Publiczność stojąca pod sceną

Po wakacyjnej przerwie NIEBO otwiera się na nowy sezon z obfitującym we wszechstronne wydarzenia repertuarem. Zapowiada się niebiańska jesień!

Nadszedł czas błogostanu! W pełnej krasie powraca NIEBO, czyli unikatowa przestrzeń w centrum Warszawy, w której pod jednym dachem mieści się intrygujący klub nocny, tętniący życiem dom kultury, pierwsza w Polsce restauracja hawajska – Raj w Niebie, a wkrótce również, dotąd skryta i enigmatyczna, część z klimatycznym barem, kameralnymi imprezami i wystawami sztuki.

Widok na stanowisko DJa i tłum zgromadzony przed sceną

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Od końca września startuje niebiański sezon z bogatym repertuarem i wieloma niespodziankami w zanadrzu. Na pierwszym planie – to, na co wszyscy czekali, czyli jedyne w swoim rodzaju imprezy z najlepszym line-up’em i upojną atmosferą. Tej jesieni nie może zabraknąć kultowych cyklów jak Wysłannicy Niebios, czy też Słodkie lata 90. Ale oprócz nich, na żądną niesztampowej rozrywki publikę, czeka kilka świeżych i niespotykanych dotychczas konceptów imprezowych. Z pewnością zaskoczą i urzekną zarówno stałych bywalców jak i nowo przybyłych. Kolejne miesiące obfitować będą również w doznania stricte muzyczne.

Oświetlona reflektorami scena i tłum ludzi

Niebiańska scena koncertowa stale się rozwija i wkrótce rozpocznie szereg występów zarówno polskich jak i zagranicznych gwiazd. Już niebawem usłyszymy na żywo między innymi The Fruitcakes, Lapalux’a, Mount Kimbie, Mikromusic, Hidden Orchestra czy też Natalię Przybysz. A to dopiero początek – dużo więcej muzycznych zapowiedzi jeszcze przed nami!

Duża sala z ekranem na którym wyświetlany jest film

Ponadto, w jesiennym repertuarze obowiązkowo znajdą się pokazy filmowe na oryginalnym ekranie, zachowanym po dawnym kinie, które mieściło się w miejscu Nieba. Kalendarium wypełnią także spektakle, zarówno stacjonującego tu Teatru XL jak i innych grup teatralnych i tanecznych. A wielbiciele mody i stylu będą znów mogli wyposażyć swoje szafy w najlepsze okazy mody vintage i retro podczas targów Warsaw Vintage Market. Nie wiemy jak Wy, ale my już nie możemy się doczekać.

Wieszaki z ubraniami

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News