Chcesz poprawić owal twarzy? Poznaj skuteczny zabieg o nazwie wolumetria twarzy

wolumetria twarzy

Wolumetria twarzy

Jak poprawić owal twarzy? Odpowiedź na to pytanie jest prosta – z pomocą przychodzi profesjonalna wolumetria! Trzeba wiedzieć, że z biegiem czasu twarz traci początkowy owal, gdyż tkanka tłuszczowa przemieszcza się w dół. Efektem jest utrata objętości i elastyczności skóry, przez co walczymy z kompleksami. W tym wypadku dobrym rozwiązaniem jest zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który pozwala odtworzyć symetrię twarzy oraz wymodelować policzki i podbródek.

Czym jest wolumetria twarzy? Najłatwiej mówiąc, jest to zmiana rysów twarzy za pomocą własnego tłuszczu lub kwasu hialuronowego. Często to pojęcie jest nazywane także modelowaniem twarzy bez używania skalpela. Dzięki temu z powodzeniem uwydatnimy kości policzkowe, przywrócimy odpowiedni owal twarzy i wyrównamy kontur. Po zabiegu możemy przez długi czas cieszyć się lepszą jędrnością skóry, młodszym wyglądem i spłyceniem zmarszczek! Nic więc dziwnego, że z wolumetrii twarzy korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Skuteczny zabieg

Jedną z ciekawszych propozycji jest miękki lifting, który ma za zadanie wymodelować policzki, brodę, skronie i żuchwę. Dodatkowo pozwala pozbyć się opadających policzków, które zazwyczaj występują u osób po 50 roku życia. Plusem jest to, że po tym zabiegu twarz ma ładniejszy kształt, a skóra staje się bardziej nawilżona i napięta.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Pamiętajmy o tym, że przed wolumetrią przeprowadzana jest ocena proporcji twarzy. Następnym krokiem jest wprowadzenie kwasu hialuronowego w odpowiednich miejscach, za pomocą miękkiej i tępo zakończonej igły. Co ciekawe, pierwsze rezultaty wolumetrii twarzy są widoczne od razu! Z kolei pełne efekty zauważymy po miesiącu – utrzymują się one od 1 do 2 lat. Na szczęście zabieg nie jest bolesny, jednakże niektóre osoby wskazują na lekki dyskomfort.

Kto może skorzystać z wolumetrii twarzy?

Dla kogo wolumetria twarzy jest bardzo dobrym rozwiązaniem? Okazuje się, że z takiego zabiegu medycyny estetycznej korzystają osoby, które chcą przez długi czas zachować młody wygląd. Zastosowanie tłuszczu lub kwasu hialuronowego jest zalecane także w przypadku opadających policzków lub zapadniętych kości policzkowych. Nie bez znaczenia jest też to, że wolumetria sprawdza się przy problemach ze zwiotczałą skórą i zmarszczkami.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby z wolumetrii twarzy skorzystały także osoby, który borykają się z defektami anatomicznymi, takimi jak nierówne wargi lub asymetria w budowie twarzy. Pierwszym krokiem jest wizyta u specjalisty, który zakwalifikuje nas do zabiegu i wskaże jego przebieg.

Jak widzimy, wolumetria twarzy to skuteczny i efektywny zabieg, który jest przeprowadzany z użyciem sprawdzonych metod. Postawmy na doświadczony gabinet medycyny estetycznej, w którym skorzystamy z nowoczesnych rozwiązań!

Zobacz też: Piercing nosa – jak się przygotować, metody i pielęgnacja

Piercing nosa – jak się przygotować, metody i pielęgnacja

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News