Cartoon Network wybuduje swój własny, kreskówkowy hotel

Wizualizacja przedstawiająca hotel Cartoon Network

Cartoon Network ma w planach budowę swojego pierwszego, tematycznego hotelu w Lancaster w Pensylwanii. Są na sali jacyś fani Adventure Time, czy Atomówek?

36 tysięcy metrów kwadratowych – tyle ma wynosić powierzchnia hotelu Cartoon Network, który powstanie we współpracy z Palace Entertainment. 165 pokojów, interaktywne lobby, baseny zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz obiketu, sale gier i wiele, wiele więcej atrakcji przewidują pomysłodawcy tej inwestycji.

Christina Miller, szefowa Cartoon Network w informacji prasowej powiedziała: przy odpowiedniej mieszance technologii, designu i animacji, ożywimy nasze flagowe postacie z kreskówek w taki sposób, jakiego się nikt nie spodziewa.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Otwarcie hotelu przewidywane jest w którymś momencie roku 2019, więc jeśli planowaliście wycieczkę do Pensylwanii, to teraz macie idealny powód, aby to miejsce odwiedzić!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News