Boho w nowej odsłonie z Westwing Collection

Westwing Collection

Nowoczesna, odrobinę eklektyczna, łącząca wypływy różnych stylów – taka jest nowa Westwing Collection Earthy Boho. To zupełnie świeże, dotychczas nieznane podejście do stylu boho inspirowane stylem nowoczesnego globtrotera. Łączy w sobie wpływy retro z elementami sztuki i rzemiosła.

Kojące barwy i naturalne materiały w nowej Westwing Collection

Paleta barw Earthy Boho to naturalne kolory zmieszane z odcieniami czerni – wszystko oparte o przyjemne w dotyku materiały: teksturowane tkaniny, metal, rattan, jutę. Etniczne wzory, kolory ziemi i naturalne surowce spotykają się tu, tworząc niespotykanie komplementarną całość.

Earthy Boho, nowoczesność i eklektyzm

Na kolekcję składają się zarówno meble wewnętrze jak i te ogrodowe, dzięki którym można zaaranżować taras, niczym zewnętrzny salon. A po sezonie, fotel ogrodowy lub ławkę z sukcesem wykorzystać również w środku.

Tym, którzy uwielbiają szybkie i nonszalanckie metamorfozy wnętrz z pewnością nie umkną tekstylia: lniana pościel doda sypialni nonszalancji, a poszewki na poduszki z frędzlami w słonecznych kolorach, optymizmu i letniej atmosfery.

Westwing CollectionWestwing Collection

Elementy z Westwing Collection Earthy Boho można ze sobą swobodnie łączyć, tworząc niepowtarzalne aranżacje w nowczesnej i dojrzałej odsłonie stylu boho. Tę swobodę i uniwersalność oddaje też modułowa sofa Lennon, która w tej kolekcji pojawiła się w nowym, szlachetnym odcieniu zieleni.

W naszej kolekcji Earthy Boho dobór naturalnych materiałów i kolorów został dokonany z myślą o stworzeniu przestrzeni życiowych o kojącej atmosferze. Odzwierciedla ona świeżą i nowoczesną erę boho, w której to mniej znaczy więcej. Teraz skupiamy się na podstawowych i współczesnych wnętrzach, gdzie wyraziste elementy nadal wnoszą do naszych domów lekki klimat boho – Ale Tobler, Westwing Collection Creative Director.

Westwing Collection EarthyBoho 17 Boho w nowej odsłonie z Westwing CollectionWestwing Collection EarthyBoho 13 Boho w nowej odsłonie z Westwing CollectionWestwing Collection EarthyBoho 11 Boho w nowej odsłonie z Westwing CollectionWestwing Collection EarthyBoho 6 Boho w nowej odsłonie z Westwing CollectionWestwing Collection EarthyBoho 4 Boho w nowej odsłonie z Westwing Collection

Produkty z Westwing Collection Earthy Boho są dostępne premierowo na WestwingNow.pl od 25.06.2021.

Odkryj jeszcze więcej inspiracji na modne wnętrza w interpretacji Westwing Collection!

Zobacz też: Jak stworzyć domową dżunglę? Rośliny i porady dla początkujących

Jak stworzyć domową dżunglę? Rośliny i porady dla początkujących

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News