Bobry

„Bobry” to nazwa nieistniejącego już punkowego zespołu, który przed rozpadem wydał jedno demo. Lata upływają, a każdy z byłych członków zespołu zapomniał o muzyce, marzeniach i wielkiej karierze.

Marcin (Wojciech Solarz) wraca właśnie z Irlandii  z poczuciem porażki prowadzącym do myśli samobójczych. Przed zakończeniem swojego życia  powstrzymuje go przypadkowe zdarzenie – ogłoszenie o sprzedaży jego starej gitary. Postanawia ją odzyskać oraz reaktywować zespół.  Odszukuje kumpli z zespołu: Klocka (Marcin Kabaj), którego sposobem na życie stał się handel psychotropami wprost ze szpitala psychiatrycznego oraz Smroda (Sebastian Stankiewicz), który przejął rodzinny interes i prowadzi miejski szalet.

Równolegle obserwujemy działalność mrocznych żniwiarzy, którzy w „Bobrach” przedstawieni są jako skorumpowani urzędnicy pilnujący porządku w papierach. Próba samobójcza Marcina znalazła się na liście Kosiarza, zdegenerowanego wcielenia samej  Śmierci (Robert Jarociński), który jeździ zdezelowanym czarnym karawanem, nie stroni od alkoholu i za wszelką cenę chce doprowadzić do śmierci chłopaka. Tylko w ten sposób Kosiarz może uwolnić się od nudnej pracy na Ziemi.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Wyścig ze Śmiercią nabiera tempa, gdy w całą sprawę miesza się uzależniony od psychotropów, nadpobudliwy policjant.

Premierę komedii w reżyserii Huberta Gotkowskiego zaplanowano na 15 sierpnia 2014 roku. My tymczasem mamy dla was 5 podwójnych zaproszeń na 07.08 na godzinę 19:00 do kina Luna. Zobacz na facebooku co musisz zrobić, aby zaproszenie trafiło do ciebie.

www.filmweb.pl
www.filmweb.pl

Tekst | materiały prasowe

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News