Sam Smith prezentuje piosenkę do nowego Bonda

To już oficjalne! Sam Smith w soundtracku do najnowszego filmu o Jamesie Bondzie „Spectre”. „Writing’s On The Wall” będzie promować 24. część przygód o Agencie 007. Można już posłuchać utworu. Będzie hit?

Multi-platynowy artysta Sam Smith współtworzył „Writing’s On The Wall” z laureatem GRAMMY, Jimmym Napesem. To pierwsza piosenka tytułowa nagrana przez brytyjskiego solowego artystę od 1965 roku.

-Sam i Jimmy napisali najbardziej inspirującą piosenkę do Spectre, a dzięki niezwykłemu wokalowi  Sama ‘Writing’s On The Wall’ na pewno będzie najlepszym do tej pory utworem z filmu o Bondzie – przyznają producenci filmu.

SAM SMITH cover

-To jeden z najważniejszych momentów w mojej karierze. Spotkał mnie niesamowity zaszczyt. Jestem niesamowicie podekscytowany, że mogąę brać udział w tak legendarnym przedsięwzięciu i współpracować z największymi artystami, którzy zawsze byli moimi muzycznymi inspiracjami. Mam nadzieję, że piosenka Wam się spodoba tak bardzo, jak mi podobało się jej tworzenie – dodaje Smith.

Poprzednie 23 piosenki tytułowe z Bonda zapisały się jako jedne z najbardziej zapamiętanych w historii muzyki filmowej. Ostatnia z nich, „Skyfall”, wykonana przez Adele, została nagrodzona Oscarem i Złotym Globem za najlepszą piosenkę z filmu, nagrodę BRIT za najlepszy Brytyjski singiel roku i statuetkę GRAMMY.

Utworu można posłuchać poniżej:

Premiera filmu na przełomie października i listopada.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News