Blue Ruin

Światowa premiera filmu miała miejsce na festiwalu w Cannes, skąd autorzy wyjechali z nagrodą przyznaną przez międzynarodową krytykę.

Zobacz zwiastun filmu „Blue Ruin”, który wpisuje się w tradycję najlepszych amerykańskich thrillerów, takich jak „Nędzne psy”  Sama Peckinpaha czy „Pojedynek na szosie” Stevena Spielberga. Film wprowadziła do amerykańskich kin legendarna firma braci Weinstein. W recenzjach towarzyszących premierze młodemu reżyserowi Jeremiemu Sansewierowi  nie szczędzono słów uznania, podkreślając, że jego film łączy „humor rodem z kina braci Coen z wystylizowaną przemocą z filmów Tarantino”.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Dwight Evans (Macon Blair) to mieszkający na plaży w starym samochodzie samotnik z wyboru.  Jego spokojne życie z dala od cywilizacji zostaje jednak brutalnie zakłócone. Pod wpływem szokującej informacji będzie musiał wrócić do domu swojego dzieciństwa, by chronić bliskich przed śmiertelnym zagrożeniem. Demony mrocznej przeszłości zmienią tego na co dzień delikatnego człowieka w mściciela, dokonującego aktu zemsty za zbrodnię, która rozbiła jego rodzinę.

(na podstawie materiałów prasowych)

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News