Banksy opublikował film „Pocięcie Dziewczyny z Balonem: wersja reżyserska”

Pocięta kartka z dziewczyną z balonem

Na początku tego tygodnia pojawiły się spekulacje na temat tego, czy aby na pewno Banksy zniszczył swoją pracę, czy był to jedynie magiczny trik. Wiadomość ta dotarła także do samego artysty, który postanowił zakończyć dyskusje w tym temacie.

Oczy całego świata od kilku tygodni skupione są wokół pracy Banksy’ego zatytułowane Dziewczyna z balonem. Praca uległa samozniszczeniu po wylicytowaniu i od nazywa się Miłość jest w śmietniku.

Czytaj również: Banksy wcale nie pociął swojej pracy? Pojawiła się nowa teoria

Banksy postanowił zamknąć usta tym, którzy domniemywali, że praca wcale nie została zniszczona, publikując film pokazujący cały proces powstawania ramy, a także zniszczenia pracy. Jak sam napisał, jest to – wersja reżyserska przedstawiająca historię zdarzeń. Na filmie zobaczymy, jak niszczarka została zamontowana w ramie, wydarzenie, podczas którego praca została wylicytowana i przycisk, który rozpoczął proces niszczenia. Morał z tego filmu ma być taki: praca została pocięta i nikt z muzeum nie miał o tym pojęcia. Przekonajcie się sami.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News