Answear x Oskar Podolski: Manifest Your Style

Czarno-białe zdjęcie przedstawiające piątkę młodych ludzi

Intensywna czerń i biel, mocne kontrasty, wyraziste fasony i nieszablonowe hasła to wyznaczniki nowej i jedynej w swoim rodzaju kolekcji stworzonej przez Answear we współpracy z wyjątkowym artystą – Oskarem Podolskim.

Oskara Podolskiego najlepiej opisać określeniem artysta totalny. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych – sam o sobie mówi, że jest przede wszystkim projektantem, a jego największą pasją jest typografia.

Pierwsza zapowiedź kolekcji Manifest Your Style pojawiła się wiosną bieżącego roku. Kolekcja jest owocem współpracy Answear z Oskarem Podolskim, ale swoją cegiełkę mogła dołożyć także społeczność Answear, tworząc, w ramach ogłoszonego w kwietniu konkursu hasła, które definiują życie każdego z nich. Zwycięskie hasła zostały umieszczone na ubraniach Manifest Your Style, a wszystkie grafiki zaprojektował Oskar Podolski.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Efektem współpracy nie są zwyczajne ubrania: Manifest Your Style to jednocześnie głos ludzi odważnych, pełnych ciekawości, mających własny system wartości i przeżywających życie na własnych zasadach.

W Manifest Your Style znajdziemy casualowe t-shirty oversize, graficzne legginsy, joggery, bluzy, skarpetki, nerki i czapki typu docker idealne na nadchodzącą jesień.

Całość epatuje siłą, buntem i niezależnością, co wiąże się z przesłaniem kolekcji. Manifest Your Style zachęca do wyrażania własnego stylu i sposobu bycia oraz wybijania się ponad przeciętność.

HOAX4989 Answear x Oskar Podolski: Manifest Your Style

HOAX4571 Answear x Oskar Podolski: Manifest Your Style

Zdjęcia promujące limitowaną kolekcję Manifest Your Style zostały wykonane przez Karola Grygoruka z agencji Shootme. Jako reportażysta, miłośnik fotografii analogowej z niebanalnym podejściem do fotografii współczesnej z wielkim zaangażowaniem i pasją podjął wyzwanie ze strony marki Answear.

Do sesji zaproszono 5 modeli o różnorodnej urodzie: Adama Kaszewskiego, Pawła Lewandowskiego, Aleksandrę Korytowską, Yaritza Reyes, Karolinę Niczyporuk, a zdjęcia wykonano w starej fabryce cygar w Krakowie, w industrialnych przestrzeniach wykorzystano nieoczywiste detale wykończenia wnętrz.

HOAX3912 Answear x Oskar Podolski: Manifest Your Style

W stworzonych stylizacjach główną rolę odgrywały produkty z limitowanej kolekcji Manifest your style, które zostały uzupełnione produktami innych marek znajdujących się w ofercie sklepu, dzięki czemu odbiorca otrzymuje gotowe inspiracje, jak można łączyć produkty z limitowanej kolekcji z rzeczami, które posiada w swojej garderobie.

HOAX4360 Answear x Oskar Podolski: Manifest Your Style HOAX4425 Answear x Oskar Podolski: Manifest Your Style HOAX4754 Answear x Oskar Podolski: Manifest Your Style HOAX4832 Answear x Oskar Podolski: Manifest Your Style HOAX5080 Answear x Oskar Podolski: Manifest Your Style

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News