Adeline Waugh pokaże Wam jak zrobić zdrowe, tęczowe kanapki

Dwa tosty z tęczowym kremem na wierzchu

Czy to, co jest zdrowe, może być też miłe dla oka? Oczywiście, że tak! Blogerka kulinarna postanowiła udowodnić, że zdrowe jedzenie, może wyglądać iście bajkowo!

Kanapki noszą takie nazwy jak Syrenka, czy Jednorożec, ale mimo swojego tęczowego wyglądu są w stu procentach zdrowe i przygotowane z samych naturalnych składników, jak sok buraczany, spirula czy kurkuma.

Moje kolorowe tosty noszą imiona mitycznych stworzeń, ale to nie ma zbyt wielkiego znaczenia. Jednak biorąc pod uwagę wszystko, co dzieje się na świecie, jeśli ktoś może być odrobinę bardziej szczęśliwy, patrząc na moje kanapki, to dlaczego nie?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Jak dokładniej powstają te wegańskie mini-dzieła sztuki? Waugh zaczyna od serka z mleka migdałowego. Następnie blogerka wybiera paletę kolorystyczną i miesza wszystkie składniki razem. Na koniec dodaje czasami posypkę w postaci złotych płatków, czy pokrojonych owoców.

Czytaj również: 5 pomysłów na koktajle oczyszczające organizm

Tekst: Klarysa Marczak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News