72 godziny rave’u raptem 100 kilometrów od Warszawy. Co wiemy o Project Masow 2019?

Dwa manekinyy stojące brzy drzwiach i ludzie przy telskopach

Po zeszłorocznym sukcesie Project Masow 2018: Patrzymy w Gwiazdy, organizatorzy poczuli motywację do kolejnych działań. Owocem ich pracy jest Project Masow 2019: Patrzymy w Przyszłość. Czekają nas minimum 72 godziny muzyki w zabytkowych fortyfikacjach.

Zapytacie: jak to minimum? Ponieważ Project Masow 2019 rozpocznie się w czwartkowy wieczór (8 sierpnia), a zakończy w niedzielę (11 sierpnia). Tym razem na 4 scenach zagości ponad 80 artystów z całej Polski. Ponadto na festiwalu zobaczycie prace artystów z innych dziedzin, m.in.: spektakularną scenografię inspirowaną kosmosem oraz postapokaliptycznym światem, specjalnie przygotowany maping, wystawę grafik, malarstwa, a także instalacje artystyczne.

Impreza odbędzie się w dniach 8-11 sierpnia w Forcie Mierzwiączka w Dęblinie. Dzień pierwszy (czwartek) będzie dniem otwartym dla wszystkich gości. Organizatorzy przygotowali niespodziankę z udziałem Pana Władysława Komendarek, który rozpocznie naszą przygodę o godzinie 22:00 swoim live koncertem.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Natomiast w dniach 09-11.08.2019 obowiązuje bilet-cegiełka, której zakup sfinansuje budowę festiwalu. Bilety dostępne są tutaj.

Dzięki ścisłej współpracy ze Space LAW Naukowe Koło Astronomiczne i Astronautyczne LAW na festiwalu zagoszczą 4 profesjonalne teleskopy do obserwacji nieba. Znajdziecie je w strefie Patrzymy w Gwiazdy. Ponadto dla zmęczonych całonocnym ravem czekać będzie strefa chillout wyposażona w bardzo wygodne Meble Eventowe.

Głodnych nakarmią najlepsze Foodtrucki, a spragnieni snu będą mogli odpocząć na polu namiotowym. Suweniry z tej astralnej przygody będzie można nabyć na Targowisku, na którym wystawią się twórcy DIY.

Dla stworzenia Project Masow 2019: Patrzymy w przyszłość inspiracją jest świat jutra. Artyści pochylają się nad pytaniem w jakim kierunku zmierza świat. Nie zabraknie także astronomicznych inspiracji w scenografii. Masow jest ostoją dla kreatywnej twórczości. Pomysłodawcom zależy na stworzeniu środowiska, gdzie każdy będzie czuł się swobodnie, nie odczuwał presji czasu i bodźców zewnętrznych naszego świata. Wydarzenie Project Masow ma nieść dobrą energię i inspirować.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2199569903696405/

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News