7 psychodelicznych klipów od Otto Von Schiracha, po obejrzeniu których będziesz chciał pójść na jego koncert

Psychodeliczna twarz mężczyzny

Jest pół Kubańczykiem, pół Niemcem. Urodził się w 1978 roku w Little Havana. Tworzy pokręcone, narkotyczne rytmy, które od razu wpadają w ucho i nie pozwalają o sobie na długo zapomnieć!

Mowa naturalnie o Otto Von Schirach, który już 24 lipca (środa) zagra w warszawskim klubie Pogłos. Otto jako dziecko był wielokrotnie świadkiem rytuałów związanych z Santerią (synkretyczną afroamerykańską religią pochodzenia afrykańskiego) i Białą Magią, które praktykowała jego babka.

To właśnie otworzyło młodemu wówczas Ottonowi oczy na wszystko, co dziwne i niezrozumiałe. Otto wychował się słuchając miami bassu, gore grindu, gangsta rapu i kubańskiego afro noise’u.

Podczas środowego wieczoru razem obok Otto zagra także LXMP, czyli Piotras (Moog/Roland/Korg) i Macias (Korg/Akai/Yamaha/Sonor/Premier), znani też jako Pedrito i Maciozinho. Grają muzykę idealną do miłosnych wyznań w salonie pachinko. Objechali kawał świata, porobili se zdjęcia w różnych miejscach.

Bilety na koncert są dostępne w cenie 39 PLN w przedsprzedaży i 45 PLN w dniu koncertu. Link do biletów znajdziecie tutaj. Warto zerknąć także na wydarzenie na Facebooku.

A my zostawiamy Was z obiecanymi, 7 klipami od Otto, po obejrzeniu których gwarantujemy – będziecie chcieli pójść i zobaczyć jego występ na żywo!

1. Otto Von Schirach – Astronomical

2. Otto Von Schirach – The Ufo is Waiting

3. Otto Von Schirach – March Of the Dead

4. Otto Von Schirach – Mind Power

5. Otto von Schirach – When Dinosaurs Rule The Earth

6. Otto von Schirach – SuperMeng

7. Otto von Schirach – Pineal Warriors

Rate this post