Play with drugs

Narkotyki towarzyszą człowiekowi od zarania dziejów i na pewno niejedna starowinka narzekająca na dzisiejszą młodzież ma w pamięci blanta wypalonego na Jarocinie. Różne jest jednak podejście do tych substancji. Dla jednych, to czysta zabawa spod znaku SEX, DRUGS & ROCK ‘N ROLL. Dla innych mistyczne doświadczenie, przygoda. ,,Nie potrzebowaliśmy Boga, mieliśmy LSD” – tak mówił Ray Manzarek.

W XXI wieku, który – jak twierdzi Francis Fukuyama – jest końcem historii, ludzie nie walczą już o uwłaszczenie ziemi, lecz o legalizację małżeństw homoseksualnych oraz narkotyków. Hera, koka, hasz i LSD to według większości społeczeństwa atrybuty artystów lub ludzi, którzy sięgnęli dna i w konsekwencji wylądowali na ulicy. My przedstawiamy wam 5 teledysków, w których możecie zobaczyć różne oblicza tych zakazanych substancji.

#1 Placebo „Meds”

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


 

#2 Marilyn Manson „(s)AINT”

 

#3 Discodeine feat. Jarvis Cocker „ Synchronize”

 

#4 Soulwax „E-talking”

https://www.youtube.com/watch?v=XvtiDKI3tzQ

 

#5 The Prodigy Smack „My Bitch Up”

https://www.youtube.com/watch?v=2DPF_pWIy3w
tekst| Paulina Niemczyk

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News