5 bucket hatów, które musisz kupić w to lato

 

1. Rockwell

Marka, za którą stoi holenderski artysta kryjący się pod pseudonimem Parra. Człowiek, który twierdzi, że nie umie rysować tworzy jedne z najciekawszych ubrań w europejskiej modzie ulicznej. Bucket, który wyszedł spod jego ręki to ciekawy alloverprint w charakterystyczny dla Holendra wzór.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


 

http://www.rockwellbyparra.com/
http://www.rockwellbyparra.com/

 

2. Stussy

Tego brandu nikomu nie trzeba przedstawiać. To absolutny klasyk mody ulicznej, który współpracował z większością najważniejszych graczy na rynku. Zresztą samo Stussy stało się jedną z ikon streetowego stylu. Absolutny must have.

 

http://www.stussy.com/
http://www.stussy.com/

 

3. Raised By Wolves

Jedna z ulubionych marek autora. Kanadyjski brand, którego już sama nazwa wzbudza emocje. Ich najnowsza kolekcja zawiera kilka wzorów, jednak zdecydowanie najbardziej ciekawy jest biało-granatowy bucket w kropki.

http://raisedbywolves.ca/
http://raisedbywolves.ca/

 

4. Profound Aesthetic

Marka, która w zamyśle ma łączyć streetwear z elementami high fashion. W Polsce to brand nieznany szerszemu gronu odbiorców, jednak zdecydowanie warty uwagi. Dwa z trzech bucketów dostępnych w nowej kolekcji zdobią motywy kwiatowe, z czego czarny to nasz faworyt.

 

http://profoundco.com/
http://profoundco.com/

 

 5. The Quiet Life

Jedna z najciekawszych marek na rynku. Nie podąża za trendami, a wręcz przeciwnie – wytycza własne ścieżki, którymi podążają inni. Ich nakrycia głowy w większości wykonane są z materiałów z wzorami, które wymykają się ze schematów. Idealne dla ludzi, którzy chcą podkreślić swoją indywidualność. 

 

http://www.thequietlife.com/
http://www.thequietlife.com/

 

 

Tekst | Jakub Wróbel

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News