Zostań smażoną krewetką

Dziewczyna leżąca na kanapie w przebraniu krewetki

Zbliża się weekend, czyli przyzwolenie na chodzenie przez cały dzień w piżamie. Znaleźliśmy jednak coś dużo lepszego do założenia w leniwe i jeszcze niekoniecznie ciepłe dni. 

Jesteśmy zdania, że wszystkie popularne kombinezony przypominające jednorożce i pandy zostają daleko w tyle w porównaniu z tym puchatym kostiumem. Wygląda jak olbrzymi śpiwór, z tą różnicą, że posiada otwory na ręce i nogi, dzięki którym bez problemu można się poruszać po domu. Bez szaleństw, to ma być leniwy dzień, ale jeśli chcecie, to możecie przykładowo odkurzyć mieszkanie i wrócić spokojnie na kanapę.

Kobieta w przebraniu krewetki odkurząjąca mieszkanie

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Kostium smażonej krewetki składa się z części: żółtego tułowia i dwóch czerwonych skarpet, które wyglądają jak płetwy. Dzięki temu możecie wyjść ze swojej strefy komfortu (czytaj: łóżka), jednocześnie pozostając w ciepłym, puszystym krewetkowym kokonie. Czy może być coś lepszego? Możemy się założyć, że nie.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News