Zapach Rosji, czy kociego futerka?

Perfumy o zapachu Rosji i kociego futra

Drogie Panie! Macie dość nudnych aromatów używanych przez siebie perfum? Dotychczasowe flakoniki pachną Wam szarym mydłem? Mamy dla was zatem nawet nie jedną, a dwie alternatywy!

Zacznijmy od mocniejszych wrażeń. Produkt Russian Woman, pomimo że został stworzony przez francuską firmę, to pachnie tak, jak chce i powinna pachnieć rzeczona rosyjska kobieta. A któż wie więcej o potrzebach i powinnościach Rosjanek niżeli najtwardszy z twardzieli, samiec alfa — Vladimir Vladimirowicz Putin? Oficjalnie mówi się, że Putin uczestniczył jedynie w konsultacjach przy tworzeniu perfum, ale i tak ten fakt, sami przyznajcie – robi wrażenie.

zdjęcie przedstawia perdumy "russian woman" zapakowane w stylowe pudełkoJako konkurent dla powyższych perfum włącza się przeciwnik, z którym nie wygrał jeszcze żaden monarcha, wódz czy prezydent. Kot. Stworzenie, które udomowiło człowieka i uczyniło z niego niewolnika. Któż z nas oprze się zapachowi kociego futerka?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Emm… Ok, może to brzmi dziwnie. Tego typu aromat stworzy firma Demeter. Jak sama firma mówi — zapach ten jest tak dobry, że aż miauczy. Dodatkowo, gwarantują, że zakochają się w nim nie tylko koci-psychofani, ale także zwykli śmiertelnicy. To co wybieracie?

obrazek przedstawia zrzut z instagrama z zapowiedzią perfum o zapachu kocich karków

Tekst: Krzysztof Jędrzejczyk

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News