Wygraj bilety na pokaz filmu “Królestwo” w Kinotece

Wiewiórka w dziupli

Na ekrany kin wchodzi właśnie ostatnia część wyjątkowego tryptyku dokumentalno-przyrodniczego, do którego należą jeszcze filmy „Mikrokosmos” i „Makrokosmos”. Tym razem twórcy zabiorą nas w niezwykłą podróż po Puszczy Białowieskiej, by opowiedzieć – głosem Krystyny Czubówny – historię natury i człowieka od epoki lodowcowej do czasów współczesnych.

Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu „Królestwo” (14 września o 20:30 w Kinotece). Co zrobić, żeby wygrać?

Napisz, dlaczego lubisz filmy dokumentalne.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Odpowiedzi udzielajcie tutaj w komentarzach i pamiętajcie o podaniu imienia i nazwiska, żebyśmy mogli przekazać je organizatorom w razie wygranej ?

Rozwiązanie konkursu we wtorek o 10.

Wszyscy ci, którym nie udałoby się wygrać w naszym konkursie, mogą zarezerwować sobie środę na inny film z cyklu “Romantyczna środa”. W jego ramach w tym tygodniu wyemitowane zostaną: Sztuka zrywania (19:05), Wichry namiętności (21:00) oraz Prezydent – miłość w Białym Domu (23:35).

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News