Wszystko, co powinniście wiedzieć o Muzycznym Lecie z TIDAL

Kobieta stojąca tyłem i ludzie na festiwalu

Lato w pełni i chociaż pogoda nas nie rozpieszcza w ostatnich tygodniach, jest nadal szansa, że prawdziwie letnie dni powrócą! Co przygotował dla nas TIDAL z okazji tegorocznych gorących dni?

Tego lata serwis muzyczny TIDAL przygotował specjalną ofertę, dzięki której wszyscy nowi użytkownicy otrzymają 90-dniowy nieograniczony dostęp do ponad 60 milionów piosenek i 250 tysięcy plików wideo, a także playlist, ekskluzywnych treści oraz wydarzeń na żywo już od 0,99 PLN. Wystarczy zarejestrować się poprzez stronę – kilkajcie tutaj.

Akcji towarzyszą konkursy STREAM 2 WIN, w których użytkownicy TIDAL mają okazję zdobyć bilety na największe festiwale i wydarzenia muzyczne tego lata w Polsce. Udział w konkursach jest bardzo prosty. Podczas słuchania konkursowych playlist lub albumów w aplikacji mobilnej TIDAL na ekranie pojawia się pop-up zachęcający do udziału w konkursie. Kieruje on do specjalnego formularza konkursowego, gdzie użytkownik odpowiada na proste pytanie lub wykonuje zadania konkursowe.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://www.instagram.com/p/Bz8FErlikBZ/

Z okazji muzycznego lata w serwisie posłuchać można także dedykowanych playlist tworzonych przez profesjonalną redakcję. Dzięki nim użytkownicy mogą przygotować się do koncertów, poczuć niepowtarzalny festiwalowy klimat lub słuchać muzyki na wakacjach, nad jeziorem, w górach, czy przy grillu.

Tego lata TIDAL jest obecny podczas większości najważniejszych muzycznych wydarzeń w Polsce. Fani mogą więc spodziewać się kolejnych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami oraz playlist, które wszystkich wprowadzą w festiwalowy nastrój.

Akcja Muzyczne Lato z TIDAL obejmuje zarówno konto TIDAL Premium (0,99 zł za 90 dni), jak również TIDAL HiFi (1,99 zł za 90 dni), które umożliwia słuchanie muzyki w jakości Masters, w jakiej nagrano ją w studiu. Dzięki temu można doświadczać muzyki bez utraty jakości dźwięku i zgodnie z zamierzeniami artystów. Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie.

A na koniec, w ramach nostalgii, Open’erowa playlista TIDAL – powspominajmy tegoroczną edycję jeszcze raz!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News