Witajcie w Starcourt Mall: teaser trzeciego sezonu Stranger Things

Budynek z napisem Starcut Mall

Stranger Things podbiło serca milionów widzów Netflixa i wszyscy wyczekujemy premiery kolejnego sezonu. Przed Wami mała zapowiedź tego, co czeka nas… no nie możemy powiedzieć, że niedługo, ale wkrótce!

Akcja krótkiego teseara, który możecie zobaczyć poniżej, rozgrywa się w nieznanej nam z poprzednich sezonów lokacji w Hawkings, którą jest centrum handlowe Starcourt Mall. Miejsce zostało otwarte w 1985 roku i wychodzi na to, że będzie odgrywało dużą rolę w nadchodzącym sezonie. W zapowiedzi dominuje klimat vintage, rodem ze wspomnianych lat 80., a cały teaser został nakręcony w formie oldschoolowej reklamy telewizyjnej.

Oficjalna data premiery nie jest znana, wiemy tylko, że sezon powinien się pojawić latem 2019. Trochę czekania jeszcze przed nami, ale po tej zapowiedzi, wydaje nam się, że będzie warto!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News