Vetemens przywraca do życia kolejny symbol lat 90. Tym razem są to gigantyczne kapcie w kształcie pluszowego misia

Kapcie w kształcie pluszowego misia

Tożsamość marki Vetements została zbudowana przy wykorzystaniu ironicznego podejścia do mody i naszych konsumenckich nawyków. Tym razem Vetements postanowił dodać do tego odrobinę nostalgii.

Demma Gvasalia wziął na warsztat klasyczne dzieło naszego dzieciństwa. Tak powstały kapcie Hug Me Bear – puszyste kapcie w kształcie pluszowego misia, które przywołują nam na myśl szalone lata 90., jednak materiał z których zostały wykonane jest na nieco wyższym poziomie. Podobnie cena, ale tego chyba się spodziewaliście.

Kapcie zostały wykonane we Włoszech z mieszanki bawełny, futra alpaki i moheru. Do łapek niedźwiedzia zostały dodane wypustki z rzepami, dzięki czemu można je ułożyć w wygodnej dla nas (i misia) pozycji. Dopełnieniem całości jest gumowa podeszwa i czarna wszywka z białymi napisem Vetements na boku.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Cena tego powiewu nostalgii w wydaniu deluxe to… 990 USD. Skusicie się?

Kapcie w kształcie pluszowego misia

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News