Słuchając TIDAL możecie zgarnąć bilety na film Bradleya Coopera „Narodziny Gwiazdy” z Lady Gagą

Mężczyzna z gitarą przytulający dziewczynę

Serwis TIDAL i sieć kin Multikino przygotowali muzyczną promocję dla wszystkich fanów Lady Gagi i Bradleya Coopera. Co zrobić, żeby zgarnąć bilet?

O filmie Narodziny Gwiazdy pisaliśmy dawno, nie mogąc doczekać się premiery, także tym bardziej cieszymy się na myśl o wspólnej akcji TIDAL i Multikina.

Czytaj również: Dlaczego trzeba zobaczyć film Bradleya Coopera „A Star is Born”

Użytkownicy aplikacji mogą pobrać bezpłatny kod, który umożliwia zakup biletu na film Narodziny gwiazdy w promocyjnej cenie 16 złotych. Premiera długo wyczekiwanego filmu odbędzie się już w nadchodzący weekend. Promocja obowiązuje do 14 grudnia w sieci kin Multikino w całej Polsce.

Aby zdobyć kod, który upoważni do zakupu biletu za cenę 16 złotych wystarczy odtworzyć playlistę A Star is Born Soundtrack w aplikacji TIDAL. Po chwili pojawi się powiadomienie pop-up za pomocą którego możemy odebrać kod zniżkowy. Pobrany rabat upoważnia do zakupu nieograniczonej liczby biletów w cenie jednostkowej 16 złotych.

Zniżkę za pomocą aplikacji można wygenerować do 4 grudnia do godziny 23:59. Kody można wymieniać na bilety do 14 grudnia we wszystkich kinach sieci Multikino w całej Polsce.

Rate this post