Słuchając TIDAL możecie zgarnąć bilety na film Bradleya Coopera „Narodziny Gwiazdy” z Lady Gagą

Mężczyzna z gitarą przytulający dziewczynę

Serwis TIDAL i sieć kin Multikino przygotowali muzyczną promocję dla wszystkich fanów Lady Gagi i Bradleya Coopera. Co zrobić, żeby zgarnąć bilet?

O filmie Narodziny Gwiazdy pisaliśmy dawno, nie mogąc doczekać się premiery, także tym bardziej cieszymy się na myśl o wspólnej akcji TIDAL i Multikina.

Czytaj również: Dlaczego trzeba zobaczyć film Bradleya Coopera „A Star is Born”

Użytkownicy aplikacji mogą pobrać bezpłatny kod, który umożliwia zakup biletu na film Narodziny gwiazdy w promocyjnej cenie 16 złotych. Premiera długo wyczekiwanego filmu odbędzie się już w nadchodzący weekend. Promocja obowiązuje do 14 grudnia w sieci kin Multikino w całej Polsce.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Aby zdobyć kod, który upoważni do zakupu biletu za cenę 16 złotych wystarczy odtworzyć playlistę A Star is Born Soundtrack w aplikacji TIDAL. Po chwili pojawi się powiadomienie pop-up za pomocą którego możemy odebrać kod zniżkowy. Pobrany rabat upoważnia do zakupu nieograniczonej liczby biletów w cenie jednostkowej 16 złotych.

Zniżkę za pomocą aplikacji można wygenerować do 4 grudnia do godziny 23:59. Kody można wymieniać na bilety do 14 grudnia we wszystkich kinach sieci Multikino w całej Polsce.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News