Rosalie. z szesnastoosobowym składem jazzowej orkiestry wystąpi w poznańskiej Tamie

Zdjęcie orkiestry na próbie

Już jutro, 15 grudnia w poznańskiej Tamie odbędzie się wyjątkowy koncert. Siły połączy jedna z najzdolniejszych polskich wokalistek i Poznań Jazz Philharmonic Orchestra. Specjalnie na ten wieczór piosenki nominowanej w tym roku do nagrody Fryderyka Rosalie., zyskają nowe oblicze, dzięki aranżacjom poznańskich muzyków!

Pomimo swojej niedługiej działalności Poznań Jazz Philharmonic Orchestra zdążyła zaznaczyć się na kulturalnej mapie Poznania. W jej skład wchodzą najbardziej utalentowani muzycy młodego pokolenia, którzy pojawiali się już na najważniejszych lokalnych festiwalach (Made in Chicago, Era Jazzu), współpracując w ich trakcie z wybitnymi artystami jak Jean Luc Ponty czy Caroline Davis. Jesienią zagrają wspólnie z folkową formacją Dagadana, a zwieńczeniem sezonu będzie koncert w Tamie z najjaśniej świecącą aktualnie polską wokalistką R&B – Rosalie..

Twórczość Rosalie. to efekt własnych muzycznych poszukiwań w odpowiedzi na coraz szerzej eksplorowane trendy we współczesnej muzyce r&b, czerpiącej z klasycznego hip-hopu i nowej elektroniki. 19 stycznia 2018 ukazał się jej pierwszy album długogrający. Na Flashback znajdziemy czołówkę producentów polskiej sceny niezależnej.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

To właśnie współpraca z nimi i wspólny czas spędzony w studio z Envee’m, pozwoliła Rosalie. stworzyć spójny, emocjonalny album, który spotkał się z wyjątkowo dobrym przyjęciem wśród słuchaczy i dziennikarzy. Efektem jest zwycięstwo w plebiscycie Sanki2018 (polskim odpowiedniku BBC Sound Of), nominacja do nagrody Fryderyka w kategorii Debiut Roku, a także liczne występy na festiwalach takich jak Open’er, Audioriver, Męskie Granie czy Soundrive.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1060136387481685/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News