Przedziwne zbiegi okoliczności uchwycone na ulicach Oslo

Dwa zdjęcia z ulic Oslo

Pau Buscató od 8 lat utrwala różne dziwne, ale zachwycające zbiegi okoliczności dziejące się na ulicach Oslo.

Stworzoną serię nazwał Hopscotch (Gra w klasy) – fotografowanie spontanicznych momentów to dla niego gra, która przełamuje mu monotonię każdego dnia.

Sposób, w jaki najbardziej lubię pracować, nie sprzyja projektom. Nie lubię zawężać wizji do konkretnego tematu, wolę zostać otwartym na wszystko, co może okazać się interesujące – mówi Buscató.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Pracując, opieram się na własnej intuicji, nie ograniczam się tendencyjnymi pomysłami. Jeśli w moich projektach pojawia się spójność, to dlatego, że wszystko oparte jest na spontaniczności, kreatywności i obserwacji. Próbuję wyciągnąć nielogiczne aspekty z brzydkiej, przeciętnej codzienności – dodaje.

4 2 Przedziwne zbiegi okoliczności uchwycone na ulicach Oslo 3 3 Przedziwne zbiegi okoliczności uchwycone na ulicach Oslo 2 3 Przedziwne zbiegi okoliczności uchwycone na ulicach Oslo 1 3 Przedziwne zbiegi okoliczności uchwycone na ulicach Oslo 0 1 Przedziwne zbiegi okoliczności uchwycone na ulicach Oslo 8 2 Przedziwne zbiegi okoliczności uchwycone na ulicach Oslo 7 2 Przedziwne zbiegi okoliczności uchwycone na ulicach Oslo 6 2 Przedziwne zbiegi okoliczności uchwycone na ulicach Oslo 5 2 Przedziwne zbiegi okoliczności uchwycone na ulicach Oslo

Tekst: Mateusz Sidorek

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News