Powstała edycja Monopoly dla fanów serialu „Przyjaciele”

Pudełko, plansza i pionki z gry Monopoly Przyjaciele

Monopoly co i rusz zaskakuje nas nowymi wersjami swojej klasycznej gry, która doprowadziła do rozpadu niejednej przyjaźni. Tym razem to właśnie przyjaźń, a raczej Przyjaciele są motywem przewodnim!

Jeden z najbardziej kultowych seriali doczekał się swojej planszowej wersji. Grając w Monopoly Przyjaciele, będziecie mogli przenieść się do Nowego Jorku i wraz z bohaterami serialu przeżyć niesamowitą przygodę.

Klasyczne pionki zostały zastąpione charakterystycznymi przedmiotami dla danego bohatera serialu. Możecie się wcielić w Ross, Rachel, Phoebe, Monicę, Joeya lub Chandlera. Kim będziecie? Torebką Rachel? Dinozaurem Rossa? Czy może gitarą Phoebe?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Pionki do gry Monopoly

Każda nowa kolejka w grze odkryje lub tez przypomni Wam najlepsze momenty z serialu – Świąteczny Pancernik, olbrzymie urządzenie do poszturchiwania, czy Ślub Moniki i Chandlera!

Co lepsze, a może najlepsze: Monopoly Przyjaciele jest dostępna w Polsce!

Pudełko gry Monopoly Przyjaciele

Karta do gry z napisem Monopoly

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News