Pizza-kini: jadalne bikini dla miłośników pizzy ?

Dziewczyna ubrana w bikini z pizzy leżaca na żółto-białym ręczniku plażowym

Kostiumy jednoczęściowe, dwuczęściowe – wszyscy wiemy, że znalezienie idealnego stroju plażowego to nie lada wyzwanie. Naprzeciw oczekiwaniom kobiet wyszła jednak pewna włoska restauracja, która połączyła siły ze światem mody.

Sieć restauracji Villa Italian Kitchen postanowiła uhonorować nadchodzący Światowy Dzień Bikini (5 lipca) i razem ze stylistką – Jessie Bearden, stworzyli… jadalny kostium kąpielowy stworzony w stu procentach z pizzy.

Dziewczyna ubrana w kostium kąpielowy z pizzy

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Na fanpage’u restauracji możemy przeczytać hasło: Now you can wear your favorite pizza! Cóż, nie wiemy ilu z Was, do tej pory marzyło o tym marzyło, ale jeśli tak – Wasze (dość dziwne) marzenie zostało spełnione. Jest tylko jeden mały, a może nawet malutki problem. Jeden egzemplarz pizza-kini kosztuje 10,000 dolarów. Jak pomysłodawcy tłumaczą tak zawrotną kwotę?

Wszystko jest dziecinnie proste – cena jest taka, a nie inna, ponieważ każdy kostium musi zostać indywidualnie dopasowany do klientki. W tej chwili, szczęśliwą posiadaczką kostiumu jest jedynie modelka, którą możecie zobaczyć na fotografiach. Na koniec mała uwaga: zamówienia na pizza-kini będą realizowane tylko i wyłącznie 5 lipca 2017, więc jeśli nie wiecie co zrobić z pieniędzmi, możecie zajrzeć na oficjalną stronę Villa Italian Kitchen na Facebooku.

Dziewczyna ubrana w kostium kąpielowy z pizzy

Tekst: Klarysa Marczak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News