PLAŻOWA NA WEEKEND

Plażowa_Sekcja_Miejska_Cover

CYKL

PLAŻOWA SEKCJA MIEJSKA

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

data: 05.06 (czwartek)

godzina: 20:00

Rozpoczynamy cykl Plażowa sekcja miejska! Co czwartek w Plażowej będziemy się bawić przy najlepszych rytmach przedstawicieli rodzimych wytwórni hip hopowych – na pierwszy rzut idą chłopaki z Alkopoligamii – DJ Black Belt Greg i dwóch raperów – Hade i M.A.D.A.

 

 

Taki_Mamy_Klimat_Cover 

WYDARZENIE

TAKI MAMY KLIMAT

 data: 06.06 (piątek)

godzina 20:00

Nie ma lekko – ilość dni słonecznych w Polsce nie powala, więc w Plażowej mamy zamiar wykorzystać je wszystkie. Po wielkim otwarciu nie zwalniamy tempa i tym razem znów gramy na dwóch poziomach. Na początek mamy dla Was koncert Eric Shoves Them In His Pockets, którzy niedawno wydali swoją pierwszą płytę i wprowadzą do nas trochę słonecznego gitarowego indie-rockowego grania bez spiny i napięcia. Po koncercie, na górze zagra skład U Know Me Records – chłopaki lubią nowe bity tak samo jak nowe, fajne miejsca, więc pojawią się w Plażowej silną reprezentacją. Zagrają Buszkers, Envee, Groh więc możecie liczyć na mnóstwo świeżej muzyki z całego globu, w różnych tempach i mieszanych stylach. Na poziomie plaży nieco bardziej techniczne brzmienia w młodym wykonaniu.

 

 

Shop_Local_Cover

TARGI

SHOP LOCAL!

data: 07.06 (sobota)

godzina: 20:00

SHOP LOCAL! PO RAZ PIERWSZY W PLAŻOWEJ TARGI POLSKICH PROJEKTANTÓW I FIRM! Do udziału zaprosiliśmy 40 projektantów. SHOP LOCAL! jest pierwszą imprezą modową zorganizowaną w niezwykłej przestrzeni PLAŻOWEJ. Osobiście poznaj twórców unikatowych kolekcji i nowych konceptów na lokalnym rynku! SHOP LOCAL! zakończymy wieczornym AFTER PARTY.

 

Więcej info znajdziecie na fanpage’u PLAŻOWEJ

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News