Pianino i electro-pop: Charles-Baptiste wystąpi na Smolnej!

Chłopak z kręconymi włosami, trzymający w ręku małe pianino

W ramach Festiwalu Frankofonii, już w najbliższą sobotę w klubie Smolna wystąpi wyjątkowo utalentowany francuz. Jeśli szukaliście akurat nowych muzycznych inspiracji – koniecznie musicie go posłuchać!

Festiwal Frankofonii to seria koncertów, pokazów filmów i innych wydarzeń, które będą realizowane w marcu w całej Polsce. Festiwal został zorganizowany przy współpracy 10 ambasad: Francji, Kanady, Demokratycznej Republiki Konga, Libanu, Luksemburga, Maroka, Rumunii, Szwajcarii, Senegalu i Tunezji, Przedstawicielstwa Walonii-Brukseli, oraz 2 instytutów kulturalnych: Instytutu Francuskiego w Polsce oraz Rumuńskiego Instytutu Kultury.

Charles-Baptiste to francuski artysta, który urodził się w dolinie Pirenejów, a obecnie mieszka w Paryżu. Jego muzyka to połączenie pianina z electro-popem, poprzez które Charles chce wskrzesić ducha francuskiego dandysa.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Obecnie Charles-Baptiste pracuje nad swoim drugim już albumem, a na przestrzeni 2018 roku będzie koncertował na całym świecie – m.in. w Azji czy Ameryce Południowej. W klubie Smolna wystąpi w ramach Festiwalu Frankofonii organizowanego przez Instytut Francuski / Institut français de Pologne à Varsovie.

Start koncertu o godzinie 20:00 (otwarcie drzwi o 19:00) – bilety w cenie 20 PLN dostępne na followthestep.com. Oficjalne wydarzenie na FB, tutaj.

Plakat promuący koncert Charles Baptiste

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News