Rzetelna wiedza zamiast paniki. Wykład wirusologa Krzysztofa Pyrcia o koronawirusach.

wykład o wirusach

Jak Polska długa i szeroka w czasach popularności danego tematu każdy staje się ekspertem w tej dziedzinie. Największy i najszybszy był przyrost kadry eksperckiej w dziedzinie awiacji, ale obecnie ten rekord biją wirusolodzy. Każdy  jest wirusologiem. Poznajcie więc prawdziwego, który wie o czym mówi.

Zostańcie w domach. Nie przekazujcie sobie niesprawdzonych informacji typu “kolega , którego żona pracuje w ministerstwie powiedział, że zamkną Warszawę”. Nie straszcie i nie wprowadzajcie dezinformacji. Możesz w tym czasie nauczyć się języka, gry na ukulele albo obejrzeć wszystko na Netflixie. Oglądanie Netflixa i granie w gry jeszcze nigdy nie było tak mocno umotywowane dobrem ogółu!

Chcemy jak najprędzej wrócić do publikowania informacji o imprezach, więc pomóżcie nam i zostańcie teraz w domu. Odbijemy to sobie z nawiązką!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Dlaczego warto poważnie potraktować ostrzeżenia o pandemii? Sprawdźcie informacje z rzetelnych źródeł. Tutaj znajdziecie symulację Washington Post jak szybko wirus rozprzestrzenia się w różnych warunkach

Symulacja rozprzestrzeniania się koronawirusa

https://www.washingtonpost.com/graphics/2020/world/corona-simulator/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News