Nowe piosenki ABBY ponownie zawładną parkietami

fot. abbasite.com

Obcisłe spodnie, efektowne kostiumy i buty na koturnie to znak rozpoznawczy szwedzkiego zespołu, który w latach 70. szturmem podbił cały świat. Wierni fani czekali na magiczne słowa “ABBA powraca” od wielu lat i w końcu się doczekali – jeszcze w 2021 usłyszymy nowe piosenki ABBY, które z pewnością zawładną parkietami tanecznymi!

W wywiadzie dla The Times Björn Ulvaeus potwierdził, że ABBA powraca z pięcioma nowymi utworami. Znamy już tytuły dwóch, są to I Still Have Faith In YouDon’t Shut Me Down. Pomimo upływu lat nie brak w nich oryginalnego ducha zespołu, choć nowa muzyka nie będzie brzmieć dokładnie tak samo jak dawniej, ze względu na obniżenie głosów wokalistek, Anni-Frid Lyngstad i Agnethy Fältskog. 

Ulvaeus wspomina, że podczas nagrań w studiu nie mieli żadnego problemu z odtworzeniem chemii, która zapewniła im ogromną popularność na całym świecie. Po rozpadzie zespołu członkowie ABBY pozostali dobrymi przyjaciółmi i często się widywali. Wspólne pojawienie się w studiu nagraniowym było dla nich znajomym i miłym wydarzeniem, podczas którego dobrze się bawili.  

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Aktualnie ABBA przygotowuje się do trasy koncertowej Abbatar, podczas której na scenie, zamiast członków zespołu, wystąpią ich hologramy. Fani będą mogli poczuć się jak podczas podróży w czasie, ponieważ na scenie ujrzą sylwetki muzyków z lat 70. i 80! Avatary wykonają wszystkim znane hity, które każdy z nas potrafi zanucić pod nosem, a także zupełnie nowe utwory. O powrocie ABBY media donoszą już od 2018 roku, jednak tym razem zespół na pewno wyda nową muzykę.  

Zobacz też: https://hiro.pl/przeszlosc-to-przyszlosc-jak-wygladalyby-okladki-albumow-dzisiejszych-gwiazd-w-latach-80/ 

Przeszłość to przyszłość. Jak wyglądałyby okładki albumów dzisiejszych gwiazd w latach 80.?

Tekst: Aleksandra Oleksiuk

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News