Nikon Coolpix S9900

Aparat fotograficzny Nikon

Polecamy to, co sami chcielibyśmy mieć. Sprawdzamy zanim polecimy.

Nikon Coolpix S9900. Mocne narzędzie w twojej kieszeni. To aparat, który dobrze się sprawdza kiedy potrzebujesz jakościowych zdjęć, a nie chcesz nosić ze sobą dużej lustrzanki. Mieliśmy już zdjęcie z poprzedniego modelu na okładce, a od tamtej pory dużo się poprawiło. Na przykład szybkość działania autofocusa i co za tym idzie działania migawki. Dzisiaj zdjęcie robisz praktycznie natychmiast, jak w lustrzance. 

Najmocniejsze cechy. Szybkość migawki, lampa wysuwająca się z obudowy na większą odległość niż w podobnych aparatach, duży podgląd obracający się w każdym kierunku, obiektyw ze świetnie działającym zoomem i stabilizacją obrazu. Dodatki specjalne: obsługa Wi-Fi (o ile chcecie instalować na swoim smartfonie apkę do obsługi aparatu) umożliwia zgrywanie zdjęć lub sterowanie pracą aparatu. Nie korzystaliśmy z tych funkcji podobnie jak z nadawania zdjęciom informacji o miejscu ich wykonania dzięki modułowi GPS.

Aparat robi wrażenie jakby został wykonany przez firmę zbrojeniową. Bardzo solidny! To nie jest sprzęt, od któregoś coś odpadnie, albo dostanie luzów po pół roku używania. Polecamy!

https://www.youtube.com/watch?v=g6MeED7lnqA

 

Przejdź do sklepu

4.8/5 - (22 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News