Strona główna art Najlepsze zdjęcia z konkursu International Drone Photography

Najlepsze zdjęcia z konkursu International Drone Photography

Zdjęcia z lotu ptaka, popis kreatywności, uroki świata niewidziane z perspektywy przechodnia. W skrócie wyłonieni zwycięzcy International Drone Photography Contest.

Zdjęcia robione z perspektywy lotu ptaku cieszą oko widza, ponieważ pokazują zazwyczaj wszystko w innym ujęciu. Krajobrazy, widoki, sytuacje, które widzimy na co dzień, albo te, które na co dzień wydałyby się nam dziwne, zyskują nowe życie dzięki zmianie perspektywy.

 Dzięki pojawieniu się dronów wiele pasjonatów fotografii ma nowe pole do popisu. Znikają ograniczenia, które uniemożliwiały cyknięcie foty. Wraz z rosnącą popularnością robienia zdjęć przy wykorzystaniu tego sprzętu, Dronestagram we współpracy z National Geographic organizują Internation Drone Photography Contest. Konkurs pierwszy raz zorganizowano w 2014 roku, dziś mamy za sobą kolejną edycją, gdzie zwycięzcy zostali wyłonieni w czterech kategoriach: people, urban, nature oraz creativity. Pokazujemy Wam poniżej zdjęcia, które zostały nagrodzone, aczkolwiek gdybyście mieli ochotę zapoznać się z ich szerszą liczbą, lub nawet w przyszłości wziąć udział w konkursie, to odsyłam Was do strony oficjalnej.

Kategoria: NATURA

1 miejsce – Provence, summer trim by jcourtial

2 miejsce –  Infinite Road to Transylvania by Calin Stan 

3 miejsce – Ice formation by Florian

KATEGORIA: LUDZIE

1 miejsce – End of the line by Martin Sanchez

2 miejsce – Waterlily by helios1412

3 miejsce – La Vijanera by feelingmovie

KATEGORIA: MIASTO

1 miejsce – Concrete Jungle by bachirm

2 miejsce – Dawn on Mercury Tower by alexeygo

3 miejsce –  Peace by luckydron

KATEGORIA: KREATYWNOŚĆ

1 miejsce – Two Moo by LukeMaximoBell

2 miejsce – Ugo le marin by rga

3 miejsce – Next Level By macareuxprod

No i jak? Macie swoich faworytów? Ja robię wow na widok pola lawendy ( mam nadzieję, że to lawenda) oraz panoramy miasta w odbiciu szklanych szyb wieżowca.

Tekst: Jakub Paciorek

Komentarze
Rate this post
Exit mobile version