Najbardziej niebezpieczna bielizna na świecie? ?

Zdjęcia dwóch kobiet w biustonoszach o kształcie stożka

Bullet-bra jest tak ostry, że mógłby dźgnąć Cię w oko. Te wyjątkowe biustonosze, obecnie już nie są tak popularne, jednak w latach 40. i 50. wiodły prym. Szczególnie wśród tzw. the sweater girls. To właśnie one uwielbiały je nosić, nakładając na nie bardzo obcisłe sweterki.

Najbardziej znany model to ten zaprojektowany przez Jean Paul Gaultier, dla Madonny, do jej trasy koncertowej z 1990 roku, Blond Ambition Tour. Natomiast w roku 1999, marka What Katie Did, jako pierwsza rozpowszechniła ten kultowy model biustonosza we współczesnej modzie. Poniżej prezentujemy Wam najbardziej ikoniczny model biustonosza, na zdjęciach z lat jego świetności. Czy myślicie, że ten trend wkrótce powróci?

Kolorowe zdjęcie kobiety ubranej w jasną spódnicę i różowy sweter pod którym jest stożkowy biustonosz Czarno-białe zdjęcie przedstawiające blondynkę w swetrze Fotografia kolorowa, utrzymana w jasnych, stonowanych kolorach. Na białej satynowej pościeli lezy kobieta, blondynka, w samej pieliźnie. Na nogach ma czerwone pończochy przyczepione kremowym pasem do pończoch, figi w tym samym kolorze oraz biustonosz typu bullet bra. Czarno-biała fotografia przedstawiająca kobietę z kręconymi krótkimi jasnymi włosami ubrana w kostium ze stożkowym biustonoszem Czarno-biała fotografia portretowa. Na zdjęciu widać kobietę zwróconą profilem. Ma ciemne kręcone włosy. Ubrana jest w jasny półgolf. Czarno-biała fotografia portretowa. Blondynka zwrócona jest półprodilem, Jej włosy starannie związane są w koczek na środku głowy. Ubrana jest w jasny obcisły golf.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Tekst: Kate Bee

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News