Na czym polegają studia interaktywne?

Na czym polegają studia interaktywne?

Studenci wybierający naszą uczelnię i dostępne na WSB-NLU kierunki, mają możliwość studiowania w trybie niestacjonarnym, inaczej zaocznym, a także interaktywnym. Czym dokładnie są studia interaktywne i jakie są ich najważniejsze walory?

Prawo na WSB-NLU z każdej lokalizacji

Wśród kierunków, które studiować można w trybie interaktywnym, znajduje się Prawo. Adepci prawa, wybierający naszą uczelnię mają możliwość kształcenia się wraz z koleżankami i kolegami z roku, bez konieczności częstego fizycznego pojawiania się co tydzień lub dwa na zjazdach. Naukę w trybie interaktywnym można bowiem pobierać z dowolnego miejsca z dostępem do sieci. Niezależnie więc, gdzie akurat przebywa, na stałe mieszka, czy czasowo pracuje student wybranego kierunku na WSB-NLU, ma on możliwość aktywnego udziału w części zajęciach zdalnie.

Taki tryb studiów pozwala na wygodne łączenie nauki z pracą, czy obowiązkami zawodowymi, ale także pasjami i podróżami. Prawo studiowane interaktywnie to śmiały krok w stronę doskonale dopasowanej do potrzeb studentów nowoczesności.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Jak wyglądają interaktywne zjazdy?

Zjazdy odbywają się około 5 razy na semestr rozpoczynają się w piątki około godziny 17 i trwają przez cały weekend. Wykłady transmitowane są w czasie rzeczywistym, za pośrednictwem naszej nowoczesnej platformy Cloud Academy. Każdy student ma także możliwość późniejszego odtworzenia wszystkich archiwalnych nagrań z wykładów, aby dodatkowo utrwalić sobie wiedzę lub nadrobić zaległości. Ćwiczenia to obowiązkowy dla każdego studenta element zjazdu. One także w części odbywają się w formie interaktywnej, za pośrednictwem naszej platformy.

Pod koniec każdego semestru odbywają się zjazdy zaliczeniowe, podczas których mają miejsce egzaminy. Sprawdzenie wiedzy i umiejętności studentów może odbywać się w formie fizycznej wymagającej fizycznej obecności w placówce głównej uczelni lub jednej z jej filii bądź, podobnie jak wykłady i ćwiczenia, w formie interaktywnej.

Prawo interaktywnie – co jeszcze warto wiedzieć?

Studiowanie Prawa w trybie interaktywnym możliwe jest dzięki naszej nowoczesnej platformie kształcenia Cloud Academy. System ten opracowany został przez naszych ekspertów, którzy przeprowadzili setki badań i analiz, a także odbyli godziny rozmów na temat potrzeb i oczekiwań studentów. Dzięki temu udało się stworzyć niezwykle praktyczną, intuicyjną i prostą w użyciu platformę, z pomocą której możliwe jest kształcenie się na wymarzonym kierunku studiów z dowolnego miejsca na świecie.

Cloud Academy to platforma, będąca efektem lat pracy naszych specjalistów WSB-NLU. Doskonale działa ona samodzielnie, ale także współpracuje z innymi systemami na uczelni. Na platformę składa się nie tylko strefa studenta, ale także strefa projektów, strefa transmisji zajęć, strefa wykładowcy oraz wirtualny dziekanat.

Dzięki strefie studenta możliwe jest wygodne i kompleksowe zarządzanie studiami, ale także bieżące sprawdzanie aktualności z życia uczelni, składanie podań i wniosków, czy zarządzanie płatnościami. Strefa ta umożliwia także stały kontakt z wykładowcami, administracją uczelni oraz koleżankami i kolegami z grupy i z całego roku. Studenci mogą tu również sprawdzić swoje oceny i obecności, a także ewentualne zmiany w harmonogramie zajęć.

Materiał sponsorowany

Zobacz też: iPhone 14 – kamera, satelitarny SOS, kolory i …notch

iPhone 14 – kamera, satelitarny SOS, kolory i …notch

Zobacz też: Przegryw – poznaj 5 największych przegrywów w historii

Przegryw – poznaj 5 największych przegrywów w historii

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News