trendy

Modne zegarki. Trendy 2021

Pomimo możliwości sprawdzenia czasu na telefonie komórkowym czy też umieszczonych w wielu miejscach zegarach, zegarki na rękę cały czas cieszą się niesłabnącą popularnością. Dlaczego? Ponieważ nie są one tylko i wyłącznie funkcjonalnymi urządzeniami, ale stanowią także ozdobę i element biżuterii. Warto zatem zainwestować w produkt odpowiedni dla siebie, uprzednio zaznajamiając się z trendami na rok 2021.

Jakie zegarki warto posiadać w 2021 roku?

Można powiedzieć, że pojęcie modne zegarki jest dość względne. Wiele modeli zegarków nie wychodzi z mody przez lata, a nawet dekady. Pojawiają się jednak i pewne rewolucje w tym zakresie, dostosowane do stylu życia ludzi w XIX wieku. Taką rewolucją jest chociażby smartwatch. Nie są one co prawda nowością na rynku, ale każdego roku coraz bardziej zaskakują swoim stopniem zaawansowania. Prócz tego, że jak wszystkie zegarki męskie jak i damskie wskazują czas, posiadają również wiele innych funkcji. Jakich?

smartwatche można sparować z telefonem komórkowym i kontaktować się za ich pośrednictwem. Możliwe jest wykonywanie połączeń, odbieranie maili, jak i wysyłanie wiadomości tekstowych,

– wiele tego typu zegarków umożliwia również liczenie kroków w ciągu dnia oraz kalorii spalonych podczas wykonywania konkretnych czynności, pomagając w zgubieniu zbędnych kilogramów,

– posiadają GPS, można za ich pomocą mierzyć swój puls, umożliwiają także sprawdzenie pogody,

– mają one nowoczesny wygląd, idealny dla osób aktywnych. Nie są to zegarki z serii luksusowych oraz eleganckich, nie nadają się zatem na większe wyjścia.

Zegarki z szerokimi bransoletami, one również powracają do łask w roku 2021. Dlaczego? Pandemia wiele zmieniła w życiu człowieka, w tym jego podejściu do wyglądu. Więcej osób pracuje zdalnie, dlatego też ich ubiór stał się zdecydowanie mniej oficjalny. Zegarki ze skórzanym paskiem, uważane za bardziej eleganckie, zostaną w otwierającym się roku zmienione na bransolety składające się z różnej wielkości ogniw.

Modne kolory zegarków w 2021 roku

Modne zegarki, muszą być utrzymane także w modnych kolorach. W tym roku okrzyknięte zostały nimi dwa: PANTONE 17-5104 Ultimate Grey, a także PANTONE 13-0647 Illuminating. Pierwszy z  nich to kolor szary, stalowy. Drugi natomiast żółty, nawiązujący do świetlistego słońca. Według instytutu, to właśnie te dwa kolory w 2021 roku mają królować w modzie, w tym także w zegarkach. Co mają natomiast oznaczać? Stabilność, radość oraz bezpieczeństwo, których ludziom zdecydowanie brakowało w roku 2020.

Z pewnością zaskakującym faktem, jest wprowadzenie również trendu zero waste jeśli chodzi o same zegarki. Te zegarki z drewnianymi elementami, utrzymane w bardzo naturalnej kolorystyce, również mają stać się hitem roku 2021. Coraz większą uwagę przywiązywać się będzie również do tego, aby produkowane one były we własnych manufakturach.

Gdzie kupić porządny zegarek?

Sam wybór zegarka oczywiście nie jest łatwy, ale jeszcze trudniej może być znaleźć miejsce, w którym naprawdę warto będzie go kupić. W tym celu dobrze jest odwiedzić stronę Ceneo.pl, na której można znaleźć wiele modeli modnych zegarków, ale również i przeczytać więcej informacji na ich temat.

 

 

 

 

 

 

 

Materiał partnera

Komentarze
Rate this post
kris

Recent Posts

Najbardziej wyczekiwana gra ostatnich lat, czyli Dziedzictwo Hogwartu

Już za dwa dni premiera jednej z najbardziej wyczekiwanych gier tego tysiąclecia. Dziedzictwo Hogwartu zagości…

12 godzin ago

Księgarnia oferująca tylko jedną książkę

Japoński minimalizm zawitał nawet do księgarni. W Tokio znajduje się salon z książkami, który co…

15 godzin ago

Samia wraca z niezwykłym albumem „Honey”

Samia Finnerty, jedna z najciekawszych singer-songwriterek i przedstawicielek sad girl popu, 27 stycznia 2023 roku…

2 dni ago

„pięćsetjedynki” – Levi’s 501 mają 150 lat

W tym roku mija 150 lat dżinsów Levi's® 501®, które śmiało możemy nazwać jedną z…

3 dni ago

Jaś Kapela kontra Sławomir Mentzen

Jaś Kapela jest znany z tego, że nieustannie bierze udział w różnych aferach. Już dwukrotnie…

5 dni ago

Nowy Znachor nadchodzi. Internauci pytają: po co?

Historia profesora Wilczura porusza serca Polaków od czterdziestu lat. Przy okazji dowolnych świąt możemy liczyć…

6 dni ago