Wielki śpiący miś zamiast śpiwora

Czlowiek ubrany w śpiwór, który wygląda jak niedźwiedź

Małe pluszowe przytulanki utulające do snu to już przeżytek. Eiko Ishawa, japońska artystka, stworzyła śpiwór w formie gigantycznego misia. Teraz możesz być pewny, że już nikt, w obawie przed obudzeniem niedźwiedzia, nie przeszkodzi ci w popołudniowej drzemce.

Temperatura spada, a dni stają się coraz krótsze. Wielkimi krokami zbliża się najzimniejsza pora roku. Nie martw się, teraz możesz zanurzyć się w futrzastym śpiworze i spokojnie zapaść w długi zimowy sen. W nim jesteś w końcu niedźwiedziem! Idealny strój na poniedziałkowy ranek. Niestety jednak odstrasza nie tylko groźny wygląd śpiwora, ale i cena. Kosztuje ponad 9 tysiące złotych.

sacoso

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


4 5Inspiracją niesamowitego pomysłu był Bruno, niedźwiedź grasujący parę lat temu po Alpach na niemiecko-austriackim pograniczu. Wędrował z Południowego Tyrolu aż do Bawarii.

tekst | Agata Wojciechowska

3/5 - (3 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News